APRAŠYMAS

ENG    DE    LAT    RUS    EST    RUS    LAT

     Aktyvatorius susideda iš dviejų vienodu detalių, kurios sujungtos savo tarpe varžtais su veržlėmis, kurios turi ausytes.
     Viduje kiekvienos detales yra eile magnetu, kas išdėstyti ypatingais (patentiniais) būdais , taip pat metaliniai ekranai (kad aplink Aktyvatoriaus nepasidarę magnetinis laukas).

ORANZEVIJAKTIVATOR RAZOBRANNIJ - ULUCHENO
     Aktyvatoriaus korpusas padarytas iš plastmases atsparaus mušimui, kas išlaiko temperatūros kaitas nuo – 40 iki +110 laipsnių. Tai leidžia nustatyt Aktyvatorių kaip po kapotu, taip kaip ir po automobilio apačios.
     Prie Aktyvatoriaus detalių sujungimo ant degalu šlango, tarp jų išsivysto laukai su skirtingomis kryptimis magnetinių jėgų linijų. Kartojasi N (šiaurė) ir S (pietūs).

MAGNITNIE POLJA AKTIVATORAUSTANOVKA POD KAPOTOM
     Degalai, praeina per Aktyvatoriaus magnetinius laukus keičia savo struktūra. Tokiu būdu daugiausiai sudega, prie to daugėja produktu sudegimas variklio cilindruose, kad būtu daugina variklio pajėgumą.

  Paprastai tai yra matoma po pirmųjų 10 – 20 km kelio automobilio su pastatytais Aktyvatoriais.

      Tokie degalai sudega cilindruose lygiagrečiai ir vienu metu, be mikro sprogimu (kas sukelia triukšmą variklio). Variklis pradeda veikti tyliau ir tolygiau.   Rezultate visiško degalu sudegimo pašalinama pasidariusių suodžiai cilindruose, ant stūmoklių, šlaku purkštukai. Tai palengvina motorą darba ( net prie minusines temperatūros) ir kelia motoro resursą.

Visiškas sudegimas:

1. Degalu ekonomija iki 20% ( prie važiavimo per trasą), 12-15%
2. Sumažinimas CO ir CH iki 30-40%.
Aktyvatorių pastatymas nėra konstruktyvus automobilio pakeitimas ir nesišaukia pastabas prie technines apžiūros.

  Aktyvatorius:
Gabaritiniai dydžiai 130 x 45 x 35 mm
Svoris 160-180 gramai.
Aktyvatorių komplekto svoris (2 Aktyvatoriai) – 320-360 gramu.
Tarnavimo laikas 15 metų.

baner wandens

PANAUDOJIMAS                            AKTYVATORIUS