JEEP. Kuro sąnaudos mažinimas Jeep

AKTYVATORIUS suteikia galimybę SUMAŽINTI automobilio JEEP eksploatavimo IŠLAIDAS ne tik dėl KURO EKONOMIJOS, kuri yra 20%, bet ir dėl GERESNIO VARIKLIO DARBO bei pastovios jo profilaktikos.

JEEP. Kuro sąnaudos mažinimas Jeep

Kuro ekonomija automobiliams JEEP — 20%.

JEEP variklis pradeda dirbti geriau jau pirmaisiais kilometrais.

     Rekomenduojama visiems Jeep modeliams, visų kuro rūšių — DUJŲ, BENZINO, DYZELINIO.

1. Degalu ekonomija jeep — 20 % (todėl kas penktas litras degalų gaunasi nemokamai)
2. Didina jeep variklio galia
3. Mažina jeep CO ir CH 30-40 % (garantija technines apžiūros patikrinimo)
4. Trumpina jeep greičio augimo laiką
5. Jeep variklis pradeda dirbti tyliau ir tolygiau
6. Lengviau užvesti jeep variklį  prie šalto oro

  Pavyzdžiai montavimo Aktyvatorių automobiliams Jeep

Spustelėkite ant modelio automobilį

    Pereinant per Aktyvatorių magnetinius laukus , degalai keičia savo struktūrą, visiškai ir vienodai sudeginant keičia savo struktūrą. Nuo to Jeep variklio pradeda veikt daug geriau (kaip jei butu pilamas labai aukštos kokybės degalus).

Paprastai tai yra matoma po pirmųjų 10– 20 km kelio automobilio JEEP su pastatytais Aktyvatoriais.                       Prisiminkite, kaip dirba Jūsų Jeep variklis, kai į baką įpiltas labai GERAS KURAS!

    Kuras su Aktyvatoriais sudega beveik visiškai, dėl to nėra nuodegų ant stūmokliai, cilindruose ir ant žvakių.

JEEP. Kuro sąnaudos mažinimas Jeep

  Dyzeliniuose automobiliuose neužsiteršia purkštuvai ir nėra juodų dūmų net pergazavus laisva eiga.

JEEP. Kuro sąnaudos mažinimas JeepJEEP. Kuro sąnaudos mažinimas JeepJEEP. Kuro sąnaudos mažinimas Jeep

     Sutikite, kad suskaldytos malkos DEGA daug GERIAU, negu nepaliestas pagalys… TAS PATS YRA IR SU KURU!  Žiūri — Kūro tankis ir klampumas po Aktyvatoriaus

  Žinant kur randasi Jeep degalu šlangas pastatymas per 5 minutes (žiūri «PANAUDOJIMAS»).

      DĖMESIO! Šie Aktyvatoriai svarbiausia pasižymi tuo, kad juose išdėstyta 20 magnetų, kurie trumpam laikui PAKEIČIA KURO STRUKTŪRĄ IR SAVYBES. Kituose panašiuose aktyvatoriuose yra tik 2 galingi magnetai, kurie nėra pajėgus nieko pakeisti kure (žiūri «ANALOGU APŽIŪRA»).

Aktyvatorių pastatymas nėra Jeep mašinos konstruktyvus pakeitimas, ir nesukelia jokių problemų per technines apžiūras.

Degalu ekonomija Jeep — 20 % (todėl kas penktas litras degalų gaunasi nemokamai).

Garantuotai prekę galima grąžinti per 37 dienas (žiūri «Grįžti aktyvikliai«).

 Tarnavimo laikas ne mažesnis 15 metų

Gaminame ir parduodame nuo 2008 metų.

KAINA:

1 komplektas Aktyvatorių(2 Aktyvatoriai) — 50,00 EUR

JEEP. Kuro sąnaudos mažinimas Jeep

 Į kainą įeina pašto siuntų pristatymas

UŽSAKYTI - NUPIRKTI

DĖMESIO NAUJAS!

  Mišrus kuro degimo Aktyvatoriaus ir autotermijos Aktyvatoriaus naudojimas suteikia galimybę sumažinti KURO SĄNAUDAS automobiliuose JEEP

iki 30 — 40%. 

Žiūri «AUTOTERMIJOS AKTYVATORIUS»

JEEP. Kuro sąnaudos mažinimas Jeep

SERTIFIKATAI

(Spustelėkite ant foto)

JEEP. Kuro sąnaudos mažinimas Jeep

JEEP. Kuro sąnaudos mažinimas Jeep

LAT    ENG    DE    RUS   EST    RUS  LAT

Kia                       AKTYVATORIUS                      Isuzu

Degalų sąnaudos normos Jeep automobiliams.

Modelio                                                  Galia, kW                                  L / 100 km

Jeep Cherokee 2,1 TD                         64                                            7,6  Disel
Jeep Cherokee 2,5i                              90                                           12,8  Benzin
Jeep Cherokee 2,5TD                        125                                            10,2  Disel
Jeep Cherokee 4,0                             136                                            15,3  Benzin
Jeep Commander 3,0CRD                160                                            10,9  Disel
Jeep Grand Cherokee 2,7CRD         120                                            11,7  Disel
Jeep Grand Cherokee 3,0CRD         160                                            10,3  Disel
Jeep Grand Cherokee 3,1 TD            103                                            12,4  Disel
Jeep Grand Cherokee 3,7i                 157                                            13,8  Benzin
Jeep Grand Cherokee 4,0i                 162                                            14,1  Benzin
Jeep Grand Cherokee 4,7i                 175                                            15,6  Benzin
Jeep Grand Cherokee 4,7i                 221                                            15,8  Benzin
Jeep Patriot 2,4i                                      93                                            8,5  Benzin
Jeep Wrangler Sport 2,4i                    105                                            11,2  Benzin

 Jeep. Degalų sąnaudos normos jeep automobiliams.

Funkcijos veikimo Jeep

Kūno Jeep
Pagrindinis trūkumas-santykinai silpnos kūno. Jei visateise VISUREIGIS trunka visą krūvį rėmas ir kėbulas gali būti lopas net fanera, perkant naudotą Jeep organizmo būklę turėtų būti skiriamas ypatingas dėmesys. Kėbulo remontas yra daug brangesnis, nei remonto rėmas, SEDANAS. Pavyzdžiui, grindų remontas, Jeep kainuoti daugiau nei $500, ir už automobilių senesni nei 95 metus tokia operacija yra būtina, daugeliu atvejų. Rūdžių spalvos apačioje prie kojų, vairuotojo ir priekinio keleivio ir stogo regionuose, b-ramstis ir viršutinis stiklo rėmas — tai labai dažnai pasitaikančių defektų. Pakeitus spyruokles ant rėmo VISUREIGIS reikia tik pirkti, lapų, pavasarį varžtai ir pavasarį u-bolt, ir Jeep dažnai reikia perevirka laikikliai ir pakeisti lapeliai varžtus. Ypač visus aukščiau taikoma automobiliai 1984 — 1996 m. modelio metų, kaip ir 1997 metais, ji buvo modernizuota įstaiga. Taigi, perkant naudotą Jeep, visų pirma jums reikia eiti į tarnybą, kūno diagnostika.
Galinės durys Jeep yra pagamintas iš plastiko, todėl ji nėra rūdžių, bet tai yra beveik neįmanoma išvalyti, ji po poveikio. Bet puvimo pavara valytuvas galinių durelių. Ir kai pradeda labai lėtai eiti teptuku paleisti į automobilių plovyklą. Jei laiko nėra pataisyti, variklis bus sudeginti ir jūs ieškote pakeitimo mechanizmo Surinkimas. Nepamirškite periodiškai keisti kvėpavimo takų. Be to, būna dažnai gedimų galinių durelių užraktas.
Jeep Varikliai
Jeep variklis yra labai patikimi ir mūsų sąlygomis, tai veikia be problemų 300-400 tūkst. kilometrų iki kapitalinio remonto. Be to, ji priklauso kartos alyvuotas varikliai, o tai reiškia, kad remontuoti net su pakeitimo stūmoklio grupės trunka 4-5 valandas. Kuro įpurškimo įranga yra taip pat gana ilgas ir apmokestinti mūsų kuro.
Tačiau, kad variklis prastai prisitaikę prie žiemos operacijos — nėra šildymo filtro, ne šildymo kuro linijos, ne tankas. Tačiau pagrindinis trūkumas-trūksta atsarginių dalių. Jei rasite jų, jie bus vežami iš Amerikos per Europą, todėl kaina bus tinkama. Dėl išmontavimo, ten beveik nieko laimikio. Ir jis yra per silpnas, kad sukurti «monstras».
AMS-242
Sukurta AMC atgal 1964. Nuo tada, ji buvo modernizuota kelis kartus. Pirmą kartą pasirodė ant «Jeep», 1986 m. rugsėjo ir įsitvirtino kaip patikima ir ilgaamžė maitinimo bloko. Ji vystosi galia 185-195 AG esant suspaudimo santykis 4600 aps / min, reikalaujantis Benzi be jokių neigiamų pasekmių. Variklis gyvenimo 300-500 tūkst. km. Tik po to, kai paleisti apie 200 tūkst. kilometrų varikliui reikia keisti alkūninio veleno įdėklai, žiedai, riebokšliai ir tarpikliai, ir, galbūt, gręžimo cilindrai. Pagal reikalavimus, gamintojo instrukcijos, tepalų keitimas, variklio turėtų būti atliekami kas 10 tūkst. km, ir kai veikia sunkiųjų eismo sąlygos — per 5 tūkst. litų. Pavaros diržai, aukštos įtampos laidai, skirstytuvas bžūp žvakės turėtų būti keičiamos kas 48 tūkst. km esant variklio kokybės variklio alyvos ilgaamžiškumas, padangos apibūdina rida apie 120 tūkst. km. Daug blogiau yra su kuro siurblio. Nes purvinas vidaus benzinas, kurių tarnavimo laikas yra labai sumažintas ir vidutiniškai vertė ne didesnė kaip 50 tūkst. km. Vandens siurbliai yra iki 100 tūkst. km, kalno pagalvėlės pavaros amžiaus 50-70 tūkst. km.
Perkant Jeep, būtinai ieškokite pagal kairiojo priekinio sparno ir patikrinkite, ar aliejus yra varva nuo oro filtro korpusas. Jei Taip, tada variklis dėvėti žiedai, naftos ir atėjo laikas pakeisti arba palieskite. Ar negali būti tingus ir atidarykite gaubtu ir pamatyti, kas vyksta pagal filtrą pati. Jei yra sterili švara, tai taip pat rodo, kad variklis yra ne tam, kad ir savininkas naudojamas audinys suklaidinti jus.
Jeep Sankabos
1994 m., augalų pašalinti pagrindinis trūkumas šio mechanizmo-persikėlė sankaba veiklos cilindras iš vidinės ertmės būsto, kur buvo įsikūrę kartu su laidos guolių, kurie sukelia greito gedimo cilindrų ruoniai dėl jų nuolatinio kontakto su dilimo produktų, sankabos diskai. Natūralu, kad pakeitimas darbo cilindras buvo lengviau, dabar nėra būtina išskaidyti perdavimą.
Jeep Pavarų Dėžė
Pirkdami, būtinai pabandykite, kad pagreitinti automobilį 110 kilometrų per valandą, ir žaisti su dujų greitį. Jei biudžeto įvykdymo patvirtinimo arba be dujų atgal išgirsti howl, tai reiškia, kad pagrindinis kelias laikas keisti. Patikrinkite, ar veikia visi varomi ratai. Įdėti ratus tiesiai, prisijunkite priekinės ašies. Jei langelyje yra dieninio režimu, įjunkite jį. Jei automobilio vyksta sklandžiai, ir nėra tampyti, tada viskas yra tvarkoje. Jei ne, tada šis automobilis yra geriau ne būti, kaip perdavimo tikėtina, labai susidėvėję. Pasukite vairą ir pabandykite paleisti su įtraukti tiltas ir pasuko vairą. Jei mašina turi» 242 » perdavimo atveju, tada full-time režimu jis turėtų pradėti lengvai. Jei VISUREIGIS, kaip jis stovi, labiausiai tikėtina, yra defektų perdavimo atveju. Bet mašinos su «231» langelį, kad ji nenori eiti ant grindinio leido visi varantys ratai, ir pasuko vairo, tik sako, kad viskas yra gerai. Eiti, jei norite šią Jeep turi būti, kaip sustiprinti. Bet jei apačioje girdėti, smarkiai skambėjimo garsą, tai reiškia, kad langas lapeliai grandinės. Naujos grandinės kainuoja apie $ 400, ir darbą pakeisti jį — $120.
Daug mašinų, kenčia nuo Jeep kerta priekinės ašies velenai, kamuolys sąnarių, labai tikėtina, kad pakeisti pakabos svirtys. Skaldyti silent blokai tik keitimas su rankenėle. Paguoda yra tai, kad apatinės svirtys kainuos $65, o viršutinė — $55, o dirbti nėra per daug brangu.
Būklė rutuliniai guoliai, kryžiai, pakabos elementams yra geriau pažvelgti į specializuotų paslaugų, nes yra daug subtilybių, kurias galima rasti tik meistrai, kurie tiksliai žino, Jeep automobilius. Beje, patikimumą, priekinė ašis gali būti rimtai patobulinti pakeičiant pusė ašys su kryžių. Šakotuvai automobiliams su 231-ąją langelis yra, rato yra pasodinti tiesiai ant ašies. Tai daroma specialiai, siekiant sumažinti išlaidas statybos. Galite pirkti PERSPĖTI, rinkiniai, tačiau jie nėra labai pigūs.
Galiniai stabdžiai Jeep yra labai pažeidžiami. Jų įprastą operaciją, jums reikia reguliariai naudoti, automobilių Stovėjimo stabdžių trinkelės buvo šeriami. Bet kadangi mūsų sąlygomis visus mechanizmus, rūdžių, padengta purvo ir pūva, net reguliariai naudojant ji ne visada sutaupyti.
Jeep Pakabos
Kai kėlimo Jeep pakaba yra pakeista visiškai originalus iš gamintojų lift-kit ‘ ai.
Jeep Paslaugos
Jeep visai lygina panaši su kitomis mašinomis palyginti žema kaina atsarginės dalys. Pavyzdžiui, atsarginės dalys, GM automobiliai yra brangesni 20-25 proc., o Japonijos automobilių — net daugiau. Deja, taip yra ne tik dėl kainodaros politiką, bendrovė, bet taip pat kokybę, tiekia atsargines dalis. Pavyzdžiui, spyruoklės, Jeep eiti trejus metus, ir tada kriaukle. Dėl Yukon ar Tahoe jūs išsijoti springs nematys. Jie gali sprogo, bet niekada kriaukle. Kita vertus, vieną pavasarį Tahoe kainuoja apie $800, ir poros spyruoklių, dėl Jeep tik 250. Tas pats pasakytina ir tiltai. Japonijos Visureigius pakeitimo pagrindinių poros — įvykis neeilinis ir labai reti, tačiau dėl Jeep dūzgiantis galinės ašies — reiškinys gana dažnas. Taip yra dėl to, kad tiltas turi automobilį, kuris yra sunkesnis ir galingesnis nei ta, už kurią jie buvo sukurti.