AUDI. Sumažinti kuro sąnaudos Audi

AUDI AKTYVATORIUS suteikia galimybę SUMAŽINTI automobilio Audi eksploatavimo IŠLAIDAS ne tik dėl KURO EKONOMIJOS, kuri yra 20%, bet ir dėl GERESNIO VARIKLIO DARBO bei pastovios jo profilaktikos.

audi

AUDI variklis pradeda dirbti geriau jau pirmaisiais kilometrais.

       Rekomenduojama visiems Audi modeliams, visų kuro rūšių — DUJŲ, BENZINO, DYZELINIO.

1. Degalu ekonomija audi 20 % (todėl kas penktas litras degalų gaunasi nemokamai)
2. Didėja audi variklio pajėgumas
3. Mažina audi CO ir CH 30-40 % (garantija technines apžiūros patikrinimo)
4. Audi variklis pradeda dirbti tyliau ir tolygiau

Pavyzdžiai montavimo Aktyvatorių automobiliams Audi

Spustelėkite ant modelio automobilį

      Pereinant per Aktyvatorių magnetinius laukus, degalai keičia savo struktūrą, visiškai ir vienodai sudeginant keičia savo struktūrą. Nuo to Audi variklio pradeda veikt daug geriau (kaip jei butu pilamas labai aukštos kokybės degalus).

Paprastai tai yra matoma po pirmųjų 10– 20 km kelio automobilio AUDI su pastatytais Aktyvatoriais.  Prisiminkite, kaip dirba Jūsų Audi variklis, kai į baką įpiltas labai GERAS KURAS!

       Kuras su Aktyvatoriais sudega beveik visiškai, dėl to nėra nuodegų ant stūmokliai, cilindruose ir ant žvakių.

    Dyzeliniuose automobiliuose neužsiteršia purkštuvai ir nėra juodų dūmų net pergazavus laisva eiga.

    Sutikite, kad suskaldytos malkos DEGA daug GERIAU, negu nepaliestas pagalys… TAS PATS YRA IR SU KURU!  Žiūri — Kūro tankis ir klampumas po Aktyvatoriaus

   Žinant kur randasi AUDI degalu šlangas pastatymas per 5-10 minutes iūri «PANAUDOJIMAS»).

     DĖMESIO! Šie Aktyvatoriai svarbiausia pasižymi tuo, kad juose išdėstyta 20 silpnų magnetų, kurie trumpam laikui PAKEIČIA KURO STRUKTŪRĄ IR SAVYBES. Kituose panašiuose aktyvatoriuose yra tik 2 galingi magnetai, kurie nėra pajėgus nieko pakeisti kure (žiūri «ANALOGU APŽIŪRA»).

  Aktyvatorių pastatymas nėra Audi mašinos konstruktyvus pakeitimas, ir nesukelia jokių problemų per technines apžiūras.

Degalu ekonomija Audi — 20 % (todėl kas penktas litras degalų gaunasi nemokamai)

Garantuotai prekę galima grąžinti per 37 dienas (žiūri «Grįžti aktyvikliai«).

 Tarnavimo laikas ne mažesnis 10-15 metų

Gaminame ir parduodame nuo 2008 metų.

KAINA:

1 komplektas Aktyvatorių(2 Aktyvatoriai) — 60,00 EUR

 Į kainą įeina pašto siuntų pristatymas

DĖMESIO NAUJAS!

  Mišrus kuro degimo Aktyvatoriaus ir autotermijos Aktyvatoriaus naudojimas suteikia galimybę sumažinti KURO SĄNAUDOS AUDI iki 30 — 40%. 

Žiūri «AUTOTERMIJOS AKTYVATORIUS»

SERTIFIKATAI

Apie tai, kaip taupyti degalus Audi

  Įpraskite kiekvieną mėnesį tikrinti Audi automobilio padangų slėgį-ši antroji taisyklė padės sutaupyti benzino ir pailginti automobilio padangų tarnavimo laiką. Nuokrypis nuo normos per pusę atmosferos padidina Audi degalų sąnaudas apie 3-5%.

  Trečioji taisyklė, kaip taupyti degalus: būkite ramūs užvesdami Audi automobilį ir vairuodami, taip pat nedarykite staigaus stabdymo: didesnis greitis reiškia daugiau Audi degalų sąnaudų.

  Jei įmanoma, nenaudokite oro kondicionavimo — oro kondicionierius sumažina Audi degalų sąnaudas nuo 10% iki 20%.

  Dideliu greičiu atidaryti langai Audi automobilio interjere gali žymiai sumažinti degalų sąnaudų efektyvumą. Geriau naudoti vėdinimo sistemas.

  Laikykite stelažus ir kitas atsargines dalis, kad jūsų automobilyje būtų daugiau aerodinaminių automobilio savybių — tai taip pat sumažina Audi degalų sąnaudas.

  Kurą geriau pirkti, kai šalta-naktį ar anksti ryte. Tokiu metu degalų tankis yra didesnis ir Jūsų Audi automobilis už tuos pačius pinigus, kuriuos išleisite perkant degalus dienos viduryje, turės didesnį rida. Pagal saulės spindulius net moderniausi garsiakalbiai yra šildomi, o degalai yra prisotinti garais, kurie išgaruoja degalų papildymo metu. Dėl šių gamtos anekdotų galite prarasti iki 5% Audi bako.

  Neleiskite Audi automobiliui veikti tuščiąja eiga — tai yra pinigų švaistymas, ekonomiškiau jį išjungti ir vėl įjungti.

  Ar manote, kaip sutaupyti degalų Audi? Ir šiuo metu Jūsų Audi automobilio bagažinė yra pakrauta nereikalingų dalykų. Pašalinkite šiukšlių iš kamieno, ir jūs sutaupysite 1% Audi kuro už kiekvieną 100 kg viršsvorio.

Audi kuro sąnaudos automobilių remonto ypatumai

Tarp kitų Vokietijos automobilių markių Audi yra populiariausi. Jie myli ir vertina šiuos automobilius dėl puikios kokybės, aukšto funkcionalumo ir nepretenzybiškumo. Audi automobiliai geriausiai tinka naudoti mūsų keliuose ir mūsų klimato sąlygomis. Tačiau, nepaisant nepriekaištingos šių automobilių kokybės, jiems vis dar kartais reikia remonto, kuris turėtų būti atliekamas tik sertifikuotose stotyse.
Svarbu tai, kad dauguma «Audi» automobilių komponentų ir agregatų yra surenkami rankiniu būdu, dėl to užtikrinamas jų didelis patikimumas.
Kad po remonto neatsirastų, kad automobilis pradėjo dirbti dar blogiau nei prieš sugedimą, būtina tinkamai atkreipti dėmesį į automobilio paslaugos pasirinkimą. Jei esate aukščiausios klasės automobilio savininkas arba bet kuris kitas aukštos kainos kategorijos modelis, jums geriau apsvarstyti tokią galimybę, kaip sudaryti ilgalaikę sutartį su jūsų automobilio priežiūros paslaugų centru. Tokiu būdu, jums bus perkelti visus rūpesčius, susijusius su remonto ir techninės priežiūros automobilio į auto remonto dirbtuvės. Būtent tai jie daro daugumoje Europos ir Amerikos šalių, kur «Audi» prekės ženklas yra vienas iš populiariausių.
«Audi» prekės ženklas pelnytai laikomas vienu iš geriausių tarp visų žinomų automobilių markių. Tačiau net ir šios mašinos kartais suskaidomos, turi savo tendencijas ir tipiškus opos.

Audi kuro sąnaudos automobilio kėbulas

Problemos su Audi kėbulu atsiranda retai, šių automobilių išvaizda nuvilia labai retai, tačiau kartais pasitaiko gedimų, reikia atlikti Audi automobilių kėbulo remontą.
Audi kėbulai, kaip taisyklė, yra skirti tarnauti nuo dešimties iki penkiolikos metų ištisus metus, kurių vidutinė metinė rida yra iki dvidešimt tūkstančių km. Įvairūs veiklos pažeidimai procese yra neišvengiami. Pavyzdžiui, gali būti pažeista antikorozinė apsauga, dažų darbas. Kartais priekinės durys sag ir kai kurios langų angų dalys deformuojasi.
Dažniausia Audi kėbulo remonto priežastis yra korozija, kuri vystosi greičiau, kai susiduria su kelio druskos tirpalu. Nereikia atidėti kūno remonto-iš karto po operacinės žalos nustatymo jie turi būti ištaisyti.

Audi kuro sąnaudos automobilio variklis

Kalbant apie variklius, jie visada yra patikimi «Audi». Bet vis tiek, anksčiau ar vėliau ateina laikas remontuoti tokius variklius, kuriuos galima saugiai vadinti «valdžios institucijomis», atsižvelgiant į važiavimo trukmę be trukdžių. Gedimo priežastis dažniausiai yra netinkama ar nekvalifikuota priežiūra.
Geriausia remontuoti ir prižiūrėti Audi variklius specializuotose degalinėse, turinčiose reikiamą kvalifikaciją ir įrangą. Verta paminėti, kad šios bendrovės varikliai yra gana «net» patikimumo, todėl jie neturi vieno elemento, kuris sulaužytų daug dažniau nei kiti.

Audi kuro sąnaudos automobilių važiuoklės

Ši automobilio dalis mūsų keliuose sukelia daugiausiai problemų, o tai nenuostabu. Kad važiuoklė būtų ilgesnė, būtina laiku atlikti žlugimo konvergenciją. Ši procedūra yra būtina norint užtikrinti aukštos kokybės vairavimą. Tai taip pat leidžia išvengti padidėjusio važiuoklės streso ir protektoriaus nusidėvėjimo. Dėl žlugimo-konvergencijos įgyvendinimo tvarkingumo deramasi atskirai kiekvienam modeliui.
Įprasti «camber-convergence» įgyvendinimo rodikliai yra automobilio poslinkis, palyginti su judėjimo kryptimi, arba neatitikimas tarp automobilio sukimosi kampo ir vairo sukimosi kampo. Tokio įvykio poreikį taip pat rodo būdingas gumos švilpukas, kai automobilis sukasi. Po pakabos remonto privaloma atlikti žlugimo konvergenciją.

Audi kuro sąnaudos automobilių perdavimas

Tai tikriausiai yra patikimiausia bet kokio Audi modelio dalis. Tuo pačiu metu jūs turite žinoti, kad Audi automobilių perdavimo gedimo atveju darbas turėtų būti atliekamas tik specializuotoje degalinėje.

Kaip sumažinti kuro sąnaudos Audi gudrybės ir patarimai

Šiandien automobilis yra ne prabanga, — statistiškai kiekvienas ketvirtas žmogus turi automobilį. Tokiu atveju sąnaudos mašina «Audi» vis dar yra весомой straipsniu išlaidų biudžetą šeimos. Kuro taupymas «Audi» gali žymiai sumažinti atliekų, jei jums sekti mūsų rekomendacijas.

Techninės būklės mašinos Audi įtakos kuro sąnaudos.

Paprasčiausią, kas galite patikrinti patys ir nustatyti, — oro filtras Audi.
Jei šis elementas yra užteršta, neveikia oro srauto prie мотору. Praleisti diagnozė šiuo atveju nesunku — tikrinti jį просвет. Jei jis забит, pakeiskite запчасть.

Jei jus domina sumažinti kuro sąnaudas Audi eksploatuojant ir norite sutvarkyti нюансах, turinčių įtakos šis parametras leidžia apdoroti.

Kaip sutaupyti kuro sąnaudos Audi ir nustoti

Viena iš akivaizdžių priežasčių, mes jau minėjote. Be to, blogėja kitus techninius parametrus, Audi taip pat labai «skaudžiai» pagal кошельку automobilio savininkas. Tai apima,:

paaiškėja, stūmokliams Audi (žvakės, diržas , sunkumų paleidimo);
atsisakė daviklių Audi (deguonies, lambda zondas, oro, холостого atbulomis);
засоренные filtrai Audi (alyvos, oro);
variklio pašildymo laikas «Audi» prieš pradėdami važiuoti (alyvos «veikia» jau per 3 minutes, po to galima pradėti judėjimą);
problemos su padangos Audi;
klaida схода-varšuvos (reikia atlikti diagnostiką kas 20 tūkst. km paleisti);
gedimus stabdžių antiblokavimo sistema (iki 15% padidinti degalų sąnaudas Audi);
svarus elementai išorės niuansų (arka, bagažinę ant stogo, spoileriai, taip pat sumažina aerodinaminis parametrai automobilio Audi ir didina degalų sąnaudos);
опущенные lango metu kelio į greičio;
naujoji mašina (statistiškai senas agregatas suvartoja mažiau degalų, bet antruoju atveju pasitaiko kitų svarus faktorius);
sportinė tas kelio pagalvė (ryškios, raminamasis ir pradėti didinti degalų sąnaudos, Audi).

Laikydamiesi tam tikrų principų, galima išvengti padidintos degalų sąnaudų Audi.

Kaip kuro už Audi kuro sąnaudos?
Jei studijų sąrašas didesnis, aiškūs bendri klausimai. Svarbu techninė būklė auto ir požiūrį į savo «Audi». Laikantis laiką nuolatinė priežiūra savalaikis gedimų ir kai kuriuos įpročius eksploatuojant Audi duos gerą rezultatą. Paskutiniame моменте остановимся daugiau.

Kaip važiuoti ir taupyti kurą į Audi kuro sąnaudos su su mechanine pavarų dėže?

Daugelis automobilių savininkai žino, kad mechaninė pavarų dėžė экономнее «viešųjų» (degalų sąnaudos, Audi 10% mažiau). Tai susiję ne tik su конструктивными savybių dėžučių, bet ir galimybe daryti įtaką proceso (antruoju atveju jis labai ribotas).

Kaip dar sutaupyti Audi kuro sąnaudos su su mechanine pavarų dėže?

Jei nuolatinis eismo į «Audi» su su mechanine pavarų dėže jūs nuolat глушите variklis, kiekvieną kartą paleidus jūs pernelyg padidina degalų sąnaudas Audi.
Taip pat galite sumažinti skaičių энергопотребителей, bet ne перестарайтесь — veikia žibintai vidurio šviesos pravers. Šiaip, jei būti budrūs ir neapima be elektros prietaisai, galima sutaupyti iki 10% degalų sąnaudų Audi.

Dar pora skaitmenų dėl kuro taupymo Audi kuro sąnaudos:

važiavimas su atidarytus langus padidina kuro sąnaudas iki 4 Audi%;
judėjimas į Audi, перегруженном keleivių — padidina kuro sąnaudas Audi iki 20%.

Kaip važiuoti ir taupyti Audi kuro sąnaudos?

Siekiant darbo temperatūros variklio Audi reikia tris minutes.
Mes jau minėjome, kad variklis pašildytas per tris minutes. Už tai laikas darbo skystis ateina iki temperatūros, reikalingą efektyviai dirbti (kalbu, visų pirma, apie смазочных savybių). Šiuo atveju patyrę automobilių savininkai nerekomenduoja laukti ilgiau, kad ne didinti degalų Audi. Pats pradėti daug sunaudoja kuro.

Kai езде į «Audi» turi prasmę tik greitis 80 km/val. šiuo atveju, be kuro taupymo Audi, padidėja saugumas eksploatuoti auto.
Iš pradžių, kai nėra pripratę važinėti tokiu režimu, bus дискомфортно. Tačiau, jei duoti sau laiko adaptaciją, nauja tas vairavimo taps pažįstamas.

Kad dar taupo kuro sąnaudos Audi?

Keletą papildomų priemonių gali sumažinti atliekų kurui.
Pateikiame keletą efektyvių priemonių:

svorio mažinimo mašina Audi (atsikratyti nereikalingo — sumažinkite kuro sąnaudos Audi į разгоне);
normalus slėgis ratų Audi (saugokitės šio parametro, todėl prevencinės matavimo rezultatų peržiūra ir trynimas bent kartą per savaitę);
optimizavimas аэродинамики Audi (kėbulas «обтекаемой» formos, trūksta išorinės bagažinės, uždaryti langus, kai езде, išmontuoti «мухобойки» su priekinis ir pan.);
pasirinkti optimalų maršrutą (iš anksto analizuokite artėjančių kelią, net jei tai привычная kelias — rinkitės trumpą variantai be transporto kamščių);
praleisti papildomos diagnostikos mašina Audi (reguliarios techninės priežiūros žinoma reikia, bet patyrę, todėl rekomenduojame pridėti papildomai patikrinti kas 2-3 mėnesius — pirmas dalykas, tikrinkite kuro filtras Audi).

Siekiant sumažinti kuro sąnaudos Audi, leiskite varikliui 3 minutes ant pašildyti ir eiti į kelią.
Tokiu atveju per pirmąsias 20 minučių palaikyti per sieną 2500 rpm (už dyzelinio variklio apribojimas 2000).

Procesas продумывания maršruto atsižvelkite į valstybės kelių полотна. Гололед, drėgnas асфальт arba jo nebuvimas padidinti tikimybę пробуксовки. Tai veda prie перерасходу degalų Audi.

AUDI. Samazinām degvielas patēriņš Audi