BMW. Sumažinti kuro sąnaudos bmw.

BMW AKTYVATORIUS suteikia galimybę SUMAŽINTI automobilio BMW eksploatavimo IŠLAIDAS ne tik dėl KURO EKONOMIJOS, kuri yra 20%, bet ir dėl GERESNIO VARIKLIO DARBO bei pastovios jo profilaktikos.

bmw

 BMW variklis pradeda dirbti geriau jau pirmaisiais kilometrais.

    Rekomenduojama visiems BMW modeliams, visų kuro rūšių — DUJŲ, BENZINO, DYZELINIO.

1. Kuro sąnaudos mažinimas bmw — 20 % (todėl kas penktas litras degalų gaunasi nemokamai)
2. Didina bmw variklio galia
3. Mažina bmw  CO ir CH 30-40 % (garantija technines apžiūros patikrinimo)
4. Trumpina bmw greičio augimo laiką
5. BMW variklis pradeda dirbti tyliau ir tolygiau
6. Lengviau užvesti bmw variklį  prie šalto oro

Pavyzdžiai montavimo Aktyvatorių automobiliams BMW

Spustelėkite ant modelio automobilį

   Pereinant per Aktyvatorių magnetinius laukus , degalai keičia savo struktūrą, visiškai ir vienodai sudeginant keičia savo struktūrą. Nuo to BMW variklio pradeda veikt daug geriau (kaip jei butu pilamas labai aukštos kokybės degalus).

Paprastai tai yra matoma po pirmųjų 10– 20 km kelio automobilio BMW su pastatytais Aktyvatoriais.  Prisiminkite, kaip dirba Jūsų bmw variklis, kai į baką įpiltas labai GERAS KURAS!

    Kuras su Aktyvatoriais sudega beveik visiškai, dėl to nėra nuodegų ant stūmokliai, cilindruose ir ant žvakių.

     Dyzeliniuose automobiliuose neužsiteršia purkštuvai ir nėra juodų dūmų net pergazavus laisva eiga.

    Sutikite, kad suskaldytos malkos DEGA daug GERIAU, negu nepaliestas pagalys… TAS PATS YRA IR SU KURU!  Žiūri — Kūro tankis ir klampumas po Aktyvatoriaus

  Žinant kur randasi BMW degalu šlangas pastatymas per 5-10 minutes (žiūri «PANAUDOJIMAS»).

  DĖMESIO! Šie Aktyvatoriai svarbiausia pasižymi tuo, kad juose išdėstyta 20 silpnų magnetų, kurie trumpam laikui PAKEIČIA KURO STRUKTŪRĄ IR SAVYBES. Kituose panašiuose aktyvatoriuose yra tik 2 galingi magnetai, kurie nėra pajėgus nieko pakeisti kure (žiūri «ANALOGU APŽIŪRA»).

 Aktyvatorių pastatymas nėra BMW mašinos konstruktyvus pakeitimas, ir nesukelia jokių problemų per technines apžiūras.

Kuro sąnaudos mažinimas bmw — 20 % (todėl kas penktas litras degalų gaunasi nemokamai).

Garantuotai prekę galima grąžinti per 37 dienas (žiūri «Grįžti aktyvikliai«).

 Tarnavimo laikas ne mažesnis 10-15 metų

Gaminame ir parduodame nuo 2008 metų.

KAINA:

1 komplektas Aktyvatorių(2 Aktyvatoriai) — 60,00 EUR

 Į kainą įeina pašto siuntų pristatymas

DĖMESIO NAUJAS!

  Mišrus kuro degimo Aktyvatoriaus ir autotermijos Aktyvatoriaus naudojimas suteikia galimybę sumažinti KURO SĄNAUDOS automobiliuose BMW iki 30 — 40%. 

Žiūri «AUTOTERMIJOS AKTYVATORIUS»

SERTIFIKATAI

Kaip naudoti BMW kuro sąnaudos automobilį šiek tiek pigiau

BMW kuro sąnaudos transporto priemonių techninė priežiūra

Garsiosios Bavarijos grupės gaminamų automobilių savininkams būtina suprasti, kaip svarbu laiku atlikti BMW techninę priežiūrą. Visi šiuolaikiniai modeliai su balta ir mėlyna emblema ant gaubto yra gana patikimi ir gana tobuli. Ir vis dėlto jiems reikia nuolatinės ir tinkamos priežiūros. Laiku apsilankę aptarnavimo centre, kad atliktumėte šiuos veiksmus, galite:
1. Sumažinkite komponentų ir vienetų pažeidimo riziką.
2. Padidinkite techninius išteklius.
3. Padidinkite savo saugos lygį vairuojant.
Greita BMW automobilių priežiūra verčia taupyti pinigus, bet taip pat taupo jūsų pinigus. Pavyzdžiui, greitas alyvos, filtrų ir uždegimo žvakių keitimas taupo degalus. Laiku diagnozuojant pakabą bus sutaupyta atsarginių dalių, pakeičiant tik įvores ir alyvos sandariklius. Todėl, jei pardavėjo licencijuotos degalinės BMW aptarnavimo išlaidos jums atrodo pernelyg didelės, šios išlaidos visada atsiperka.

BMW kuro sąnaudos priežiūra

BMW buvo sukurtas remiantis patirtimi, įgyta atliekant transporto priemonių bandymus ir eksploatavimą. Formuojant jį atsižvelgiama į konstrukcinių ir technologinių sprendimų, naudojamų automobilių gamyboje, savybes.
Kad vairuotojai galėtų lengviau gyventi, gamintojai siekia supaprastinti BMW techninę priežiūrą. Apsilankymų aptarnavimo centruose dažnumas pagal Europos standartus gali siekti 30 tūkstančių km.
Siekdami sumažinti automobilių priežiūros išlaidas, daugelis automobilių savininkų nori aptarnauti automobilius dirbtuvėse, kuriose BMW techninės priežiūros kainos yra mažesnės nei oficialūs pardavėjai. Čia nėra nieko prieštaringo, jei jie yra gerai įrengti ir aprūpinti kvalifikuotu personalu.
Kai kurie vairuotojai netgi eina toliau ir patys aptarnauja BMW. Tačiau kiekvienais metais ši technika tampa vis sudėtingesnė, ir tik žmonės, turintys tinkamus profesinius įgūdžius ir turintys visus reikalingus įrankius ir įrangą, gali atlikti visas taisyklėse nustatytas procedūras.

BMW kuro sąnaudos priežiūra — ką svarbu žinoti

Tačiau net ir tiems, kurie reguliariai lanko automobilių paslaugas, rekomenduojama ištirti BMW techninės priežiūros tvarkaraštį. Tai leis suprasti, kaip ištikimai dirbtuvių darbuotojai atlieka savo užduotis.
Yra klaidinga nuomonė, kad BMW paslaugų taisyklės kaip tokios neegzistuoja. Taip yra todėl, kad transporto priemonės borto kompiuteris tik rodo, kad atėjo laikas atlikti labiausiai reikalingas procedūras–pakeisti alyvą ar aušinimo skystį, stabdžių trinkeles ar uždegimo žvakes… Tačiau tai nereiškia, kad jis turėtų būti ribotas. Yra daug specialiai suprojektuotų programinės įrangos variantų, tokių kaip «Autodata» arba «WOW», kurie lemia BMW techninės priežiūros dažnumą ir atlikto darbo pobūdį. Tačiau tai brangu, o paprastiems vairuotojams prieiga prie tokios informacijos yra sudėtinga, o tai sukelia tam tikrų problemų.

Kiek kainuoja išlaikyti BMW kuro sąnaudos

Bavarijos kompanijos gaminama technika priklauso aukščiausios klasės segmentui. Kainos, kurias nustato prekiautojai, negali sau leisti vairuotojams, turintiems ribotą biudžetą. Originalių dalių ir eksploatacinių medžiagų kainos yra didelės. Tačiau naudojant trečiųjų šalių gamintojų pagamintas dalis ir atlikdami kai kuriuos darbus patys, galima sumažinti BMW techninės priežiūros išlaidas.
Prieš perkant automobilį, turite blaiviai įvertinti savo finansines galimybes. Komponentų ir eksploatacinių medžiagų pirkimo kaina priklauso nuo konkretaus automobilio modifikavimo. Skirtumas gali būti labai didelis. Kalbant apie faktinį darbą, BMW X1 arba 7 serijos aptarnavimas reikalauja maždaug tų pačių išlaidų.
Ar BMW techninė priežiūra brangi? Gana akivaizdu! Ir tai turi būti toleruojama. Galų gale, perkant šio prekės ženklo automobilį, jūs neperkate biudžeto automobilio su kukliomis savybėmis, bet Vokietijos inžinerijos minties vystymosi viršūnė.
Reikėtų suprasti, kad kuo aukštesnė Jūsų turimo modelio klasė, tuo didesnė bus jo priežiūros kaina. Ir vistiek BMW X6 priežiūra turės mokėti daugiau nei už X3.
BMW 3 ir 4 serijos automobilių techninė priežiūra yra tokia pati, kaip BMW X6 yra tokia pati kaip BMW X5 techninė priežiūra. BMW M serijos automobiliai turės didesnes priežiūros išlaidas (kainuoja apie 20% daugiau).

Nuo ko priklauso BMW kuro sąnaudos techninės priežiūros išlaidos

Liūto dalis BMW techninės priežiūros išlaidų yra atsarginių dalių, techninių skysčių ir tepalų pirkimo išlaidos.
Žinoma, automobilio būklė yra svarbi. Sunku atlikti tas pačias operacijas naujame ir gana skurdžiame automobilyje nėra palyginamas. Jei ilgą laiką nenaudojote automobilių mechanikos paslaugų, bus jaučiamos susidėvėjusios dalys ir prshavevshie varžtai, kurie padidins tarnavimo laiką, taigi ir BMW aptarnavimo išlaidas. Tai dar viena priežastis reguliariai lankytis automobilių servise.

    BMW kuro sąnaudos automobilių aptarnavimo kaina

Be transporto priemonės vertės būklės:
— Modelis, įskaitant išleidimo metus ir išleidimo mėnesį.
— Variklio tipas Montuojamas ant mašinos.
— Montavimo galimybė.
— Papildomos įrangos prieinamumas.
Nenustebkite, kad, priklausomai nuo gamybos datos, Bavarijos grupės mašinose gali būti sumontuoti skirtingi komponentai ir priedai. Todėl, perkant atsargines dalis, turite būti labai atsargūs. Galbūt dalys, su kuriomis 2017 m.pabaigoje pradėta BMW X5 priežiūra atliekama be problemų, netinka automobiliui, pradėtam 2018 m. pradžioje. Jūs galite gauti reikiamą informaciją, patikrindami vin kodą.
Kai kurie vairuotojai, sužinoję apie BMW aptarnavimo išlaidas prekiautojams, ne tik kreipiasi pagalbos į įprastas dirbtuves, bet ir bando remontuoti automobilius. Sunkus atvejis. Kuo modernesnis modelis, tuo sudėtingesnis. Visos procedūros reikalauja specialios įrangos ir yra labai brangios.

BMW kuro sąnaudos automobilių priežiūra

Žingsnis po žingsnio BMW kuro sąnaudos techninės priežiūros instrukcijos savo rankomis
Variklio alyvos keitimas

Pakeitus variklio alyvą, BMW transporto priemonės priežiūra atliekama tokia tvarka:
Šildykite variklį.
Atidarykite alyvos užpildo kaklo dangtelį.
Pakeitus tinkamą talpą tūrio, atsukite padėklų dangtelį ir išleiskite visą darbą.
Atsukite alyvos filtro korpuso dangtelį.
Išimkite seną kasetę.
Su švirkštu pašaliname darbo likučius.
Mes įdėjome naują kasetę.
Mes suvyniame dangtį.
Mes užpildome šviežią tepalą pagal kiekį, nurodytą naudojimo instrukcijose, ir patikrinkite jutiklio viršutinį ženklą.
Uždarykite alyvos užpildo kaklą, nuvalykite audiniu tepalo lašą ir, paspausdami stabdį, paleiskite variklį. Slėgio indikatorius turėtų išsijungti po 1-3 sekundžių.
Tada turėsite naudoti borto kompiuterį ir, eidami į atitinkamą meniu skyrių, palaukite, kol sistema apskaičiuos, kiek riebalų yra užpildyta. Tai užtruks kelias minutes, po kurio jūs galite pridėti alyvą įprastai.

Oro filtro keitimas BMW kuro sąnaudos

Vadovaudamiesi BMW techninės priežiūros grafiku, pakeiskite oro filtrą, dėl to:
Atsukite varžtus, laikančius oro filtro korpuso dangtelį.
Išimkite pasibaigusią kasetę.
Patikrinkite oro filtro korpuso nišą dulkėms ir nuolaužoms. Jei reikia, išvalykite.
Mes įdiegiame naują filtro elementą.
Mes įdedame į vietą ir užfiksuojame dangtį.
Čia, kaip matome, nėra nieko sudėtingo.
Salono filtrų keitimas
Be to, mes pereiname prie filtrų pakeitimo keleivių salone. Yra du iš jų — tiek automobilyje, tiek parduodamuose rinkiniuose.
Darbo vykdymo tvarka yra tokia:
Atsukite varžtus, laikančius skydelį prietaisų skydelio apačioje keleivio pusėje.
Atsukite varžtą ir nuimkite spaustukus, kurie užtikrina dekoratyvinę apdailą prie centrinės konsolės.
Atjungę elektros jungtis, nuimkite skydelį, kuris uždaro prieigą prie ventiliacijos sistemos komponentų. Mes matome plastikinę dėžutę, kurioje iš esmės yra filtro elementai.
Atsukite keturis varžtus, laikančius dėžutės apatinį skydelį.
Nuimkite dangtelį ir nuimkite, traukdami žemyn, filtrus iš keleivių salono.
Mes įdiegiame naujas kasetes ir likusias išardytas dalis, veikdami atvirkštine tvarka.
Iš esmės nieko nėra sudėtinga. Tiesa, po prietaisų skydeliu yra mažai vietos, o žmonės su dideliais matmenimis yra ankšta.
Net jei apsiribosite šiomis procedūromis, priklausomai nuo BMW techninės priežiūros išlaidų, taupymas bus apčiuopiamas.

Kuro filtro keitimas BMW kuro sąnaudos

  Kuro filtro keitimas yra šiek tiek kitoks. Kai kurie automobilių savininkai yra įsitikinę, kad jų automobilis apskritai neturi tokio kambario. Tai klaida. Tiesiog norėdami patekti į filtro elementą, pirmiausia turite išardyti apsaugą, pritvirtintą prie transporto priemonės apačios, atsukdami visus varžtus, kurie jį laiko. Ant jo:
Mes pakeičiame tinkamo dydžio dubenį benzino surinkimui.
Atlaisvinkite apykaklę ant guminės žarnos.
Nuimkite metalinį fiksatorių, sumontuotą filtro sankryžoje su atbuliniu vožtuvu.
Išleiskite kuro likučius, nuimkite seną filtro elementą.
Mes įdiegiame naują dalį.
Mes grįšime į jų vietą apykaklę, fiksatorių ir dugno apsaugą.
Būtina elgtis atsargiai, kad nieko nepažeistumėte.
Sužinoję, kaip atlikti šias paprastas operacijas, galite sumažinti BMW aptarnavimo išlaidas. Automobilių savininkams, turintiems ribotą biudžetą, šios santaupos bus labai naudingos.

Informacija

Daugumoje Vokietijos automobilių asortimento automobilių buvo taikomi panašūs dizaino sprendimai. Tai reiškia, kad reguliavimo darbo tvarka nėra pernelyg skirtinga. Remdamiesi pirmiau pateiktomis rekomendacijomis, galite be didelių problemų atlikti BMW 7 serijos techninę priežiūrą. Oro filtrų keitimas bus dar lengvesnis, nes erdvė po prietaisų skydeliu yra didesnė, o apsauginį skydą lengviau pritvirtinti.
Tačiau yra apčiuopiamų skirtumų. Pavyzdžiui, aptarnaujant BMW X3, norint pasiekti salono filtrus, reikės papildomai pašalinti oro kanalus, kurie praeina per keleivio kojas iš lizdų. Prieiga prie šio kambario yra sudėtinga ir tik sudėtingų tvirtinimo detalių nebuvimas yra paguodos.

BMW. Samazinām degvielas patēriņš bmw.