CHRYSLER. Sumažinti kuro sąnaudos Chrysler

Chrysler AKTYVATORIUS suteikia galimybę SUMAŽINTI automobilio CHRYSLER eksploatavimo IŠLAIDAS ne tik dėl kuro sąnaudos, kuri yra 20%, bet ir dėl GERESNIO VARIKLIO DARBO bei pastovios jo profilaktikos.

chrysler

CHRYSLER variklis pradeda dirbti geriau jau pirmaisiais kilometrais.

    Rekomenduojama visiems Chrysler modeliams, visų kuro rūšių — DUJŲ, BENZINO, DYZELINIO.

1. Kuro sąnaudos mažinimas Chrysler — 20 % (todėl kas penktas litras degalų gaunasi nemokamai)
2. Didina chrysler variklio galia
3. Mažina chrysler CO ir CH 30-40 % (garantija technines apžiūros patikrinimo)
4. Trumpina chrysler greičio augimo laiką
5. Chrysler variklis pradeda dirbti tyliau ir tolygiau
6. Lengviau užvesti chrysler variklį  prie šalto oro

Pavyzdžiai montavimo Aktyvatorių automobiliams Chrysler

Spustelėkite ant modelio automobilį

   Pereinant per Aktyvatorių magnetinius laukus , degalai keičia savo struktūrą, visiškai ir vienodai sudeginant keičia savo struktūrą. Nuo to Chrysler variklio pradeda veikt daug geriau (kaip jei butu pilamas labai aukštos kokybės degalus).

Paprastai tai yra matoma po pirmųjų 10– 20 km kelio automobilio CHRYSLER su pastatytais Aktyvatoriais. Prisiminkite, kaip dirba Jūsų Chrysler variklis, kai į baką įpiltas labai GERAS KURAS!

    Kuras su Aktyvatoriais sudega beveik visiškai, dėl to nėra nuodegų ant stūmokliai, cilindruose ir ant žvakių.

     Dyzeliniuose automobiliuose neužsiteršia purkštuvai ir nėra juodų dūmų net pergazavus laisva eiga.

    Sutikite, kad suskaldytos malkos DEGA daug GERIAU, negu nepaliestas pagalys… TAS PATS YRA IR SU KURU!  Žiūri — Kūro tankis ir klampumas po Aktyvatoriaus

  Žinant kur randasi Chrysler degalu šlangas pastatymas per 5 minutes (žiūri «PANAUDOJIMAS»).

  DĖMESIO! Šie Aktyvatoriai svarbiausia pasižymi tuo, kad juose išdėstyta 20 magnetų, kurie trumpam laikui PAKEIČIA KURO STRUKTŪRĄ IR SAVYBES. Kituose panašiuose aktyvatoriuose yra tik 2 galingi magnetai, kurie nėra pajėgus nieko pakeisti kure (žiūri «ANALOGU APŽIŪRA»).

 Aktyvatorių pastatymas nėra Chrysler mašinos konstruktyvus pakeitimas, ir nesukelia jokių problemų per technines apžiūras.

Kuro sąnaudos mažinimas Chrysler — 20 % (todėl kas penktas litras degalų gaunasi nemokamai).

Garantuotai prekę galima grąžinti per 37 dienas (žiūri «Grįžti aktyvikliai«).

 Tarnavimo laikas ne mažesnis 10-15 metų

Gaminame ir parduodame nuo 2008 metų.

KAINA:

1 komplektas Aktyvatorių(2 Aktyvatoriai) — 60,00 EUR

 Į kainą įeina pašto siuntų pristatymas

DĖMESIO NAUJAS!

  Mišrus kuro degimo Aktyvatoriaus ir autotermijos Aktyvatoriaus naudojimas suteikia galimybę sumažinti KURO SĄNAUDOS automobiliuose CHRYSLER iki 30 — 40%. 

Žiūri «AUTOTERMIJOS AKTYVATORIUS»

SERTIFIKATAI

Pagrindinės savybės Chrysler kuro sąnaudos

Apskritai savybių jūs Крайслера daug, transporto priemonės, išleidžiamos pagal šią prekę, neturi atitikmenų rinkoje. Išvardinti bruožai neįmanoma, tačiau potencialiems pirkėjams šios markės turėtumėte susipažinti su pagrindinės iš jų:

Eksterjeras Chrysler kuro sąnaudos

Nėra nė vienos europos modeliai kitų gamintojų transporto priemonių, kurių eksterjeras bent šiek tiek būtų напоминал Building. Taip pat bendrovė ir toliau gaminti mašinas, kurios turi panašumų su легендарными modelių 1955 m. Visi naujos kartos turi bent keletą panašių bruožų, tegul net ne visada matomas. Bet visa tai automobiliai toliau tobulinti. Taip pavyksta ne tik išlaikyti gerbėjų ženklai, kad atsirado pakankamai seniai, bet ir susidomėjimą iš naujų potencialių klientų.
Svorio užpildai. Jei išvaizda keičiasi palaipsniui, ne trauktis atgal nuo tradicijų, tai varikliai visada  iš naujo. Kadangi šiandien daugelis vartotojų už didžiausią santaupomis, šiuolaikiniai varikliai nuo Крайслера išjungiami dėl tam tikrų etapuose. Taip pavyksta sutaupyti ne tik asmens resursas variklio, bet ir sutaupyti degalus. Pažymėtina, kad esant pasaulinės finansų krizės būtent šis bruožas teigiamai сказалась į populiarumą auto.

Važiuoklė Chrysler kuro sąnaudos

Naujoji konstrukcija leidžia daugiau atsparius vyks apsukų, net jei automobilis yra pakankamai didelis. Tai daro įtaką saugumo ir комфортабельности, ir ypač reikės pagal skonį pirkėjams šeimos mašinos.
Pirkti Chrysler kuro sąnaudos  gali ir dėl kitų priežasčių, nes kiekvienas automobilistas padengimo skiria savo savybes šį prekės ženklą. Bet kokiu atveju, norint visapusiškai įvertinti privalumus veiklos modelių šio kodas, reikia sėdėti vairavimo, išbandyti auto praktikoje.

Papildoma informacija Chrysler kuro sąnaudos

Saugumo sumetimais greitis nustatomas siekti į 250км/val., Bet iš tikrųjų mašina gali labai gerai parengti ir didelę greitis;
Sistema HEMI į elektros агрегатах. Būtent per šią sistemą buvo pastebėta padidėjusi kaina. Pavyzdžiui, kai variklis pasieks reikiamą kiekį variklis, ji išsijungia. Auto ir toliau dirbti крутящем моменте. Pradėti jėgos agregato, jei reikia, atliekamas pažodžiui per keletą akimirkų.
Šiuo metu paklausa mašinos auga dėka ekonomika eksploatavimo.

CHRYSLER. Samazinām degvielas patēriņš Chrysler