FORD. Sumažinti kuro sąnaudos Ford

Ford AKTYVATORIUS suteikia galimybę SUMAŽINTI automobilio FORD eksploatavimo IŠLAIDAS ne tik dėl KURO EKONOMIJOS, kuri yra 20%, bet ir dėl GERESNIO VARIKLIO DARBO bei pastovios jo profilaktikos.

ford

Kuro sąnaudos mažinimas Ford -20%.

FORD variklis pradeda dirbti geriau jau pirmaisiais kilometrais.

   Rekomenduojama visiems Ford modeliams, visų kuro rūšių — DUJŲ, BENZINO, DYZELINIO.

1. Kuro sąnaudos mažinimas Ford — 20 % (todėl kas penktas litras degalų gaunasi nemokamai)
2. Didina ford variklio galia
3. Mažina ford CO ir CH 30-40 % (garantija technines apžiūros patikrinimo)
4. Trumpina ford greičio augimo laiką
5. Ford variklis pradeda dirbti tyliau ir tolygiau
6. Lengviau užvesti ford variklį  prie šalto oro

  Pavyzdžiai montavimo Aktyvatorių automobiliams Ford

 Spustelėkite ant modelio automobilį

    Pereinant per Aktyvatorių magnetinius laukus , degalai keičia savo struktūrą, visiškai ir vienodai sudeginant keičia savo struktūrą. Nuo to Ford variklio pradeda veikt daug geriau (kaip jei butu pilamas labai aukštos kokybės degalus).

Paprastai tai yra matoma po pirmųjų 10– 20 km kelio automobilio FORD su pastatytais Aktyvatoriais. Prisiminkite, kaip dirba Jūsų Ford variklis, kai į baką įpiltas labai GERAS KURAS!

    Kuras su Aktyvatoriais sudega beveik visiškai, dėl to nėra nuodegų ant stūmokliai, cilindruose ir ant žvakių.

  Dyzeliniuose automobiliuose neužsiteršia purkštuvai ir nėra juodų dūmų net pergazavus laisva eiga.

     Sutikite, kad suskaldytos malkos DEGA daug GERIAU, negu nepaliestas pagalys… TAS PATS YRA IR SU KURU!  Žiūri — Kūro tankis ir klampumas po Aktyvatoriaus

  Žinant kur randasi Ford degalu šlangas pastatymas per 5-10 minutes (žiūri «PANAUDOJIMAS»).

  DĖMESIO! Šie Aktyvatoriai svarbiausia pasižymi tuo, kad juose išdėstyta 20 magnetų, kurie trumpam laikui PAKEIČIA KURO STRUKTŪRĄ IR SAVYBES. Kituose panašiuose aktyvatoriuose yra tik 2 galingi magnetai, kurie nėra pajėgus nieko pakeisti kure (žiūri «ANALOGU APŽIŪRA»).

Aktyvatorių pastatymas nėra Ford mašinos konstruktyvus pakeitimas, ir nesukelia jokių problemų per technines apžiūras.

Kuro sąnaudos mažinimas Ford — 20 % (todėl kas penktas litras degalų gaunasi nemokamai).

Garantuotai prekę galima grąžinti per 37 dienas (žiūri «Grįžti aktyvikliai«).

 Tarnavimo laikas ne mažesnis 15 metų

Gaminame ir parduodame nuo 2008 metų.

KAINA:

1 komplektas Aktyvatorių(2 Aktyvatoriai) — 60,00 EUR

 Į kainą įeina pašto siuntų pristatymas

DĖMESIO NAUJAS!

  Mišrus kuro degimo Aktyvatoriaus ir autotermijos Aktyvatoriaus naudojimas suteikia galimybę sumažinti KURO SĄNAUDOS automobiliuose FORD iki 30 — 40%.

Žiūri «AUTOTERMIJOS AKTYVATORIUS»

SERTIFIKATAI

Bendrieji privalumai Ford kuro sąnaudos automobiliai

Kiekvieno automobilio, apie šį prekės ženklą turi ir privalumų, ir trūkumų. Bendrieji privalumai šios markės:
• gera apsaugos sistema, visų pirma, gera stabdžių sistema;
* išskirtinis dizainas;
• erdvus, talpus bagažo skyriaus;
• ekonomiškas variklis;
* skirtingai nuo daugelio kitų prekės ženklų, «Ford» turi aukštos kokybės gamykla dažymas;
* patogus vidaus reikalų daugiafunkcinis prietaisų skydelis;
* gera tvarkyti automobilį bet kokiomis oro sąlygomis;
* patenkinamas kainos auto dalys.
Bendri trūkumai Ford automobiliai
Bet kokį automobilį, bet kokios markės, deja, tam tikrų trūkumų.

Ford kuro sąnaudos automobiliai yra ne išimtis.

Apsvarstyti bendrą trūkumus šios prekės ženklas:
• ne visai patogią prieigą prie dujų bakas;
• mažas triukšmo izoliacija;
• prastų rezultatų;
• nedidelio svorio, priekinis bamperis;
* automobilio pakaba yra linkę gedimai.
Jei mes manome, kad bendrą vaizdą apie automobilį, minus šios prekės ženklas nėra labai didelis!

Populiarių markių Ford kuro sąnaudos automobiliai

Iki šiol labiausiai populiarus prekinių ženklų, Ford: Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Mondeo, čia yra Ford Transit, Ford Mustang.
Labiausiai ekonomiškas automobilis, šis prekės ženklas apima Ford Fiesta», kaip variklio tūrį ir benzino suvartojimas automobilis nėra labai didelis. Ir matmenys yra ne didelis, gali būti priskirti prie klasės automobilių «mažas» automobilius! Tačiau, automobilis yra gana erdvus vidus, ir gali būti ir trejų durų ir penkių durų.

Didesnes įtraukti Ford Focus kuro sąnaudos ir Ford Mondeo kuro sąnaudos.

Šie automobiliai yra gana panašūs vienas į kitą, degalų sistemą. Pagrindinis skirtumas yra tai, kad » Ford Mondeo yra daugiau galingas ir naujas. Naujausias modelis buvo paleistas 2015 m.
«Ford» savo gretas ir mikroautobusai. Tai apima Ford Transit. Šis automobilis buvo gana patrauklios išvaizdos, ir vienas iš geriausių apsaugos sistemų mikroautobusai. Galia automobilis yra 95 arklio galių, todėl jis gana greitai.
Greičiausias ir galingiausias automobilis yra Ford Mustang. Savo 50 bos prekės atšventė 2014 m. Ford Mustang yra žinomas daugiausia dėl savo 6-pavarų dėžė ir taip pat, automatinė, galia 309 arklio galių.
Ford automobilių egzistuoja rinkoje tam labai daug laiko ir tik pagerėjo. Taigi, renkantis automobilį, jūs galite pasirinkti, automobilių prekės ženklas «Ford»!

Ford kuro sąnaudos automobiliai: variklio remontas funkcijų

Automobilių Ford prekės ženklas yra žinomas ir mylimas daugelio rusijos vairuotojų, tačiau Ford Focus modelis tapo ypač paplitęs šalyje. Šios mašinos yra dyzeliniai varikliai, išleisti kaip dalis šeimos l «Duratec» ir dyzelinių variklių Duratorg. Varikliai varomi benzinu, tūris 1.4 l, 2 litrų, kuro sąnaudos darbo metu yra gana nedidelė, ir galios charakteristikos pagerėjo. Kaip turbo variklis Duratorg, jo tūris yra 1,8 L.

Elektroninis valdymas Ford EEC-V yra naudojami valdyti ir perduoti komandas į jėgainė automobilių. Pakeitimus, kurių benzininiai varikliai yra įrengti 3-D elektrinis uždegimas, SEFI įpurškimo sistema, taip pat jutiklius, kad kontrolės detonacijos. Į turbo-dyzelinių variklių, kuro tiekimas yra atliekamas naudojant aukšto slėgio kuro siurblio plunžeris, kuris yra išdėstytas principas, paskirstymo ir nukreipia degalų tiesiai į degimo kamerą.

Ford automobilių veikė be nesklandumų ir gedimų, jums reikia atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

Įtraukti elementai mišinio.
Injekcijos metu.
Lygis purškimo ir jo kokybė.
Savybės Ford variklio remontas patirties tampa aišku, kad labiau patikimas Surinkimas iš pagrindinių komponentų struktūros variklis, tuo ilgiau jis truks, ir tai taip pat priklauso nuo to, kiek reikia kapitalinio remonto. Dažniausiai gedimai įtakos sistemą, atsakingą už tiekti kurą į degimo kamera, ir dirbti remontas kuro rinklės – kažkas, kad turi būti naudojamasi dažniausiai tada, kai jums reikia, kad remontas variklio Ford Focus.

Kitas populiarus modelis šios markės Ford Mondeo automobilių atstovai šio modelio dyzeliniai varikliai su 4 cilindrų ir turbokompresoriumi, kurio galia yra 1.6 l, 1.8 l ir 2 l, atitinkamai. Nepaisant aukštos kokybės variklio sudedamųjų dalių ir jų gera Surinkimo vienetai, turi nemažai trūkumų, kurie atskleidė, eksploatuojant mašiną. Daugiau informacijos apie šiuos trūkumus galima rasti straipsnis apie tai, remontas, dyzelinių variklių «Ford».

Kaip taisyklė, problemų su varikliu sukelia klaidingas prisijungimas lazdele ir alkūninio veleno guoliai. Tai ženklas, kad tai gali būti vos girdimas metalo trankyti, kuris yra girdėję iš variklio kolegija pradžioje savo darbą, kai variklis yra dar kaitinama.

Bruožai variklio remontas Ford kuro sąnaudos

Siekiant patikrinti, ar prijungimas rod guoliai yra tvarkingi, būtina padidinti apsisukimų skaičiaus vidurkis apie neutralus kursas, po kurio dujų išsiskiria smarkiai. Jei girdi triukšmą, kaip aprašyta pirmiau, jums reikia skubiai apsilankyti «Ford» pagalbos stotis, kaip tai rodo, kad nesėkmė ir guoliai. Kartais pataisyti, kad reikia keisti įdėklo, bet tai dažnai atsitinka, kad diagnozė paaiškėja, kad variklis yra būtina diegti naujas alkūninis velenas, šlifavimo, nitration ar kitus veiksmus.

Dažnai srityje variklio ir kuro sistemos Ford automobiliai reikia pakeisti laiko juosta arba remontas kuro siurblio. Šios paslaugos yra vienos iš populiariausių, nes gedimo šių vienetų dažnai pasitaiko dėl šios mašinos.

FORD. Samazinām degvielas patēriņš Ford