MAZDA. Sumažinti kuro sąnaudos Mazda

AKTYVATORIUS suteikia galimybę SUMAŽINTI automobilio MAZDA eksploatavimo IŠLAIDAS ne tik dėl KURO EKONOMIJOS, kuri yra 20%, bet ir dėl GERESNIO VARIKLIO DARBO bei pastovios jo profilaktikos.

kuro sąnaudos Mazda

Kuro sąnaudos mažinimas Mazda — 20%.

MAZDA variklis pradeda dirbti geriau jau pirmaisiais kilometrais.

     Rekomenduojama visiems Mazda modeliams, visų kuro rūšių — DUJŲ, BENZINO, DYZELINIO.

1. Kuro sąnaudos mažinimas Mazda — 20 % (todėl kas penktas litras degalų gaunasi nemokamai)
2. Didina mazda variklio galia
3. Mažina mazda CO ir CH 30-40 % (garantija technines apžiūros patikrinimo)
4. Trumpina mazda greičio augimo laiką
5. Mazda variklis pradeda dirbti tyliau ir tolygiau
6. Lengviau užvesti mazda variklį  prie šalto oro

  Pavyzdžiai montavimo Aktyvatorių automobiliams Mazda

Spustelėkite ant modelio automobilį

    Pereinant per Aktyvatorių magnetinius laukus , degalai keičia savo struktūrą, visiškai ir vienodai sudeginant keičia savo struktūrą. Nuo to Mazda variklio pradeda veikt daug geriau (kaip jei butu pilamas labai aukštos kokybės degalus).

Paprastai tai yra matoma po pirmųjų 10– 20 km kelio automobilio MAZDA su pastatytais Aktyvatoriais.                          Prisiminkite, kaip dirba Jūsų Mazda variklis, kai į baką įpiltas labai GERAS KURAS!

    Kuras su Aktyvatoriais sudega beveik visiškai, dėl to nėra nuodegų ant stūmokliai, cilindruose ir ant žvakių.

  Dyzeliniuose automobiliuose neužsiteršia purkštuvai ir nėra juodų dūmų net pergazavus laisva eiga.

 Sutikite, kad suskaldytos malkos DEGA daug GERIAU, negu nepaliestas pagalys… TAS PATS YRA IR SU KURU!  Žiūri — Kūro tankis ir klampumas po Aktyvatoriaus

  Žinant kur randasi Mazda degalu šlangas pastatymas per 5 minutes (žiūri «PANAUDOJIMAS»).

      DĖMESIO! Šie Aktyvatoriai svarbiausia pasižymi tuo, kad juose išdėstyta 20 magnetų, kurie trumpam laikui PAKEIČIA KURO STRUKTŪRĄ IR SAVYBES. Kituose panašiuose aktyvatoriuose yra tik 2 galingi magnetai, kurie nėra pajėgus nieko pakeisti kure (žiūri «ANALOGU APŽIŪRA»).

Aktyvatorių pastatymas nėra Mazda mašinos konstruktyvus pakeitimas, ir nesukelia jokių problemų per technines apžiūras.

Kuro sąnaudos mažinimas Mazda — 20 % (todėl kas penktas litras degalų gaunasi nemokamai).

Garantuotai prekę galima grąžinti per 37 dienas (žiūri «Grįžti aktyvikliai«).

 Tarnavimo laikas ne mažesnis 10-15 metų

Gaminame ir parduodame nuo 2008 metų.

KAINA:

1 komplektas Aktyvatorių(2 Aktyvatoriai) — 60,00 EUR

 Į kainą įeina pašto siuntų pristatymas

DĖMESIO NAUJAS!

  Mišrus kuro degimo Aktyvatoriaus ir autotermijos Aktyvatoriaus naudojimas suteikia galimybę sumažinti KURO SĄNAUDOS MAZDA iki 30 — 40%.

Žiūri «AUTOTERMIJOS AKTYVATORIUS»

 

SERTIFIKATAI

Kaip sumažinti Mazda kuro sąnaudas

Automobilių dileriuose, pateikdami patarimus, kaip sumažinti Mazda CX 7 degalų sąnaudas, kai miesto cikle sunaudojama daugiau kaip 9,30 litro / 100 km, visų pirma jie pažvelgs į tachometro rodmenis ir manys, kad padidinta pavara nėra įjungta automobilyje. «Mazda 6» su automatine pavarų dėže tokia pagrindinė Mazda kuro sąnaudų vertė bus 9,80 litro. Mazda 3 sedanui – 9.90 l/100 km. Tačiau, norint sutaupyti «Mazda» vartojimą, automobilio entuziastas pirmiausia gali sukurti paprastą ir veiksmingą strategiją, o tada atlikti tam tikrus techninius patobulinimus.

Paradoksalus būdas: didėjanti galia, siekiant sumažinti Mazda kuro sąnaudas

Įrodyti būdai, kaip sumažinti Mazda kuro sąnaudas

Paradoksalus metodas neturėtų būti painiojamas su abejotinu. Abejotini ir nepagrįsti būdai, kaip sumažinti degalų sąnaudas, yra: valdiklio pertvarkymas ir lustų derinimas. Nustatydami valdiklį į sumažintą turbinos slėgį, jis vis tiek pradės pūsti 1,5 tūkst. apsisukimų su slėgiu, kurio metu Mazda kuro sąnaudos tik didėja.

Paradoksalu, kad Mazda CX 7 degalų taupymo savininko užduotis yra padidinti variklio galią, bet ne pakeisti arba iš naujo įdiegti «boost» valdiklį (turbinos slėgio reguliatorių), bet didinant turbinos kasetę:

Tai suteiks galimybę padidinti esant žymiai didesniam greičiui.
Tokios sąlygos, savo ruožtu, lems tai, kad turbina pradės kurti perteklinį slėgį, kai pasieks 2,5 tūkst.-3,0 tūkst. apsisukimų.
Kol pasirodys perteklinis slėgis, valdiklis neperduos komandos į purkštukus,o tai neleis jiems padidinti degalų sąnaudų.
Su tokiomis transformacijomis galios padidėjimas tampa, kaip buvo, Mazda noro taupyti degalų sąnaudas miesto cikle «šalutinis poveikis». Cx 7 variklis veikia kaip atmosferinis ir tuo pačiu metu sunaudoja 2,3 l variklį be turbinos. Jei reikia pašalinti «šalutinį poveikį», tai galima padaryti sumažinant turbinos padidėjimą.

Įrodyti būdai, kaip sumažinti Mazda kuro sąnaudas

Su nepatenkinamais Mazda suvartojimo skaičiais patikrinimas paprastai prasideda įvertinant oro filtrų būklę ir aušinimo skysčio temperatūrą, kuri neturėtų būti didesnė už įprastą. (Tai ypač pasakytina apie dyzelinius variklius ir benzininius variklius su degalų įpurškimo funkcija).

Po to, esant 2-3 tūkst.apsisukimų ir tuščiąja eiga, atliekami anglies monoksido matavimai išmetamosiose dujose. Tai leidžia jums nustatyti variklio poveikį Mazda kuro sąnaudų kiekiui.

Tarp papildomų Mazda kuro sąnaudų taupymo patarimų dažniausiai girdimi šie:
Renkantis tarp skirtingų modelių, pirmenybė siekiant sutaupyti Mazda kuro sąnaudas, kiti dalykai yra lygūs, turėtų būti teikiama lengvesniems ir todėl ekonomiškiems automobiliams. Nuomonė grindžiama tuo, kad su 20 tūkst.metine Rida kas 500 kg svorio padidina Mazda suvartojimą apie 700 litrų.
Padidinkite padangų slėgį. Padangos, sumažintos 0,4 atmosferos, padidina Mazda kuro sąnaudas 10%. 0,1-0,3 atmosferos pumpuojamos padangos yra dar efektyvesnės mažinant degalų sąnaudas.

Veiksniai, Darantys Įtaką Mazda Crossover kuro Sąnaudoms

Vidutiniškai Mazda kryžminio vartojimo skaičiai nėra tokie dideli. Šios vertės būtų daug rimtesnės panašioms kitų markių transporto priemonėms.

Tačiau, jei tokie skaičiai vis dar netinka automobilio savininkui, kuris turi vairuoti daugiausia miesto režimu, turėtumėte žinoti apie veiksnius, nuo kurių priklauso ir Mazda kuro sąnaudos:

maitinimo bloko veikimo problemos – nusidėvėjęs variklis praleidžia daugiau eksploatacinių medžiagų (įskaitant degalus ir tepalus);
kuro purkštukų užteršimas, dėl kurio sumažėja variklio efektyvumas;
transporto priemonės važiavimo režimas — kuo dažniau vairuotojas sustoja arba keičia kelionės parametrus (stabdo arba pagreitina), tuo didesnės Mazda kuro sąnaudos;
ekstremalios kelionės sąlygos-per mažos arba, atvirkščiai, didelės spartos.

Patyrę vairuotojai jau seniai žinojo Mazda vartojimo priklausomybę nuo transporto priemonės techninės būklės. Todėl jie bando laiku pakeisti purkštukus ir nori važiuoti už miesto ribų ne mažiau kaip 90-100 km/h greičiu. be to, pakankamai didelio greičio modelis CX-5 leidžia jums eiti daug greičiau. Yra ir kitų būdų, kaip sumažinti Mazda išlaidas ir automobilių priežiūros išlaidas.

Mazda kuro sąnaudų mažinimo būdai

Nepaisant to, kad crossover yra gana ekonomiška transporto priemonė, jos Mazda vartojimo skaičiai netinka visiems savininkams. Ir norint, kad Mazda CX 5 vartojimas būtų dar pelningesnis, verta laikytis šių rekomendacijų:

pabandykite vairuoti ramiau, be nereikalingo pagreičio ir sustojimų. Visų pirma, tai taikoma ilgiems ruožams be šviesoforų ir sankryžų miestui ir bet kokiems plokštiems keliams už gyvenviečių ribų;

periodiškai apsilankykite degalinėje, kad patikrintumėte variklio veikimą;
kas kelerius metus atlikti kompiuterinę diagnostiką;
reguliariai keiskite kuro filtrus, laikydamiesi pakeitimo rekomendacijų-tai yra apie 1 kartą per 30 tūkstančių km ridos.
Vairavimas pastoviu greičiu yra vienas iš teisingiausių būdų taupyti Mazda kuro sąnaudas. Tačiau nė vienas automobilis negali būti sumažintas iki minimalaus Mazda suvartojimo skaičiaus, jei jo variklis yra nusidėvėjęs ir reikalauja kapitalinio remonto. Norėdami atlikti tokį darbą, anksčiau įsitikinusi, kad yra problema, verta susisiekti su automobilių aptarnavimo specialistais.

Automobilių diagnostika ir kapitalinis remontas Kaip būdai sumažinti Mazda kuro sąnaudas

Tokio patikrinimo pagalba nustatomi ne tik mašinų gedimai, bet ir apskaičiuojamos degalų sąnaudos – ir daugeliu atvejų atskleidžiama jų priežastis.

Atsisakydamas diagnozuoti, vairuotojas gali pastebėti, kad benzinas ar dyzelinas vis daugiau ir daugiau išleidžiami, variklio triukšmas auga, automobilio našumas mažėja.

Išlaikant transporto priemonę geros būklės, galima užtikrinti taupymą ne tik degalams. Kruopštus CX-5 tvarkymas, kaip ir bet kuris kitas automobilis, padidina daugumos jo vienetų eksploatavimo laiką. Todėl sumažėja tiek kuro, tiek naujų dalių ir eksploatacinių medžiagų pirkimo išlaidos.

Toks ekonomikos kriterijus dažnai yra lemiamas veiksnys renkantis automobilį. Mažas Mazda CX-5 suvartojimas yra dėl «SKYACTIV» variklio konstrukcijos. Naujoji elektrinė gali padidinti transporto priemonės galią nedidindama degalų sąnaudų. Remiantis oficialiais duomenimis, CX-5 modelis sunaudoja iki 7,4 litrų degalų 100 km kelionei.

Kas gali sukelti Mazda kuro viršijimą

Kiekvienas automobilio savininkas gali savarankiškai atlikti eksperimentą ir apskaičiuoti realų Mazda CX-5 suvartojimą 100 km.

Norėdami tai padaryti, tiesiog reikia atsižvelgti į borto kompiuterio rodmenis važiuojant vidutiniu greičiu. Po 100 kilometrų kelionės būtina palyginti gautus duomenis su dokumentuose pateiktais skaičiais ir padaryti išvadą.

Jei Mazda kuro pertekliaus faktas vyksta, tuomet reikia ieškoti problemos priežasties.

Ji gali būti slepiasi:
agresyvus vairavimo stilius;
Traukos kontrolės sistemų disbalansas, važiavimo stabilizavimo kontrolė, variklio sustabdymas ir paleidimas iš naujo Tuščiosios eigos režimu, regeneracinis stabdymas;
klimato ypatybės (dažni temperatūros pokyčiai);
Mazda CX-5 oro srauto jutiklio gedimai.
Naudokite tik aukštos kokybės degalus ir tepalus, tada automobilio «apetitas» neviršys gamintojo reguliuojamų normų.

Kaip pasiekti Mazda kuro sąnaudų sumažėjimą

Net atsižvelgiant į tai, kad didžiausias Mazda CX-5 (2,5) suvartojimas yra tik 7,4 litro, ne visi automobilių savininkai yra patenkinti šiuo vartojimo lygiu. Norėdami jį sumažinti, pakanka laikytis kelių naudingų rekomendacijų:

jei įmanoma, nedarykite nereikalingų sustojimų ir atsisakykite agresyvaus vairavimo stiliaus;
reguliariai kreipkitės į degalines, kad patikrintumėte visų sistemų tinkamumą naudoti;
atlikti kompiuterinę diagnostiką bent 1 kartą per metus;
stebėkite kuro filtrus, atlikite jų numatytą pakeitimą.

MAZDA. Samazinām degvielas patēriņš Mazda