MERCEDES. Sumažinti kuro sąnaudos Mercedes.

Mercedes AKTYVATORIUS suteikia galimybę SUMAŽINTI automobilio MERCEDES eksploatavimo IŠLAIDAS ne tik dėl KURO EKONOMIJOS, kuri yra 20%, bet ir dėl GERESNIO VARIKLIO DARBO bei pastovios jo profilaktikos.

mercedes

Kuro sąnaudos mažinimas Mercedes — 20%.

MERCEDES variklis pradeda dirbti geriau jau pirmaisiais kilometrais.

     Rekomenduojama visiems Mercedes modeliams, visų kuro rūšių — DUJŲ, BENZINO, DYZELINIO.

1. Kuro sąnaudos mažinimas Mercedes — 20 % (todėl kas penktas litras degalų gaunasi nemokamai)
2. Didina mercedes variklio galia
3. Mažina mercedes CO ir CH 30-40 % (garantija technines apžiūros patikrinimo)
4. Trumpina mercedes greičio augimo laiką
5. Mercedes variklis pradeda dirbti tyliau ir tolygiau
6. Lengviau užvesti mercedes variklį  prie šalto oro

  Pavyzdžiai montavimo Aktyvatorių automobiliams Mercedes

 Spustelėkite ant modelio automobilį

      Pereinant per Aktyvatorių magnetinius laukus , degalai keičia savo struktūrą, visiškai ir vienodai sudeginant keičia savo struktūrą. Nuo to Mercedes variklio pradeda veikt daug geriau (kaip jei butu pilamas labai aukštos kokybės degalus).

Paprastai tai yra matoma po pirmųjų 10– 20 km kelio automobilio MERCEDES su pastatytais Aktyvatoriais. Prisiminkite, kaip dirba Jūsų Mercedes variklis, kai į baką įpiltas labai GERAS KURAS!

    Kuras su Aktyvatoriais sudega beveik visiškai, dėl to nėra nuodegų ant stūmokliai, cilindruose ir ant žvakių.

  Dyzeliniuose automobiliuose neužsiteršia purkštuvai ir nėra juodų dūmų net pergazavus laisva eiga.

     Sutikite, kad suskaldytos malkos DEGA daug GERIAU, negu nepaliestas pagalys… TAS PATS YRA IR SU KURU!  Žiūri — Kūro tankis ir klampumas po Aktyvatoriaus

  Žinant kur randasi Mercedes degalu šlangas pastatymas per 5-10 minutes (žiūri «PANAUDOJIMAS»).

      DĖMESIO! Šie Aktyvatoriai svarbiausia pasižymi tuo, kad juose išdėstyta 20 magnetų, kurie trumpam laikui PAKEIČIA KURO STRUKTŪRĄ IR SAVYBES. Kituose panašiuose aktyvatoriuose yra tik 2 galingi magnetai, kurie nėra pajėgus nieko pakeisti kure (žiūri «ANALOGU APŽIŪRA»).

Aktyvatorių pastatymas nėra Mercedes mašinos konstruktyvus pakeitimas, ir nesukelia jokių problemų per technines apžiūras.

Kuro sąnaudos mažinimas Mercedes — 20 % (todėl kas penktas litras degalų gaunasi nemokamai).

Garantuotai prekę galima grąžinti per 37 dienas (žiūri «Grįžti aktyvikliai«).

 Tarnavimo laikas ne mažesnis 10-15 metų

Gaminame ir parduodame nuo 2008 metų.

KAINA:

1 komplektas Aktyvatorių(2 Aktyvatoriai) — 60,00 EUR

 Į kainą įeina pašto siuntų pristatymas

DĖMESIO NAUJAS!

  Mišrus kuro degimo Aktyvatoriaus ir autotermijos Aktyvatoriaus naudojimas suteikia galimybę sumažinti KURO SĄNAUDOS automobiliuose MERCEDES iki 30 — 40%.

Žiūri «AUTOTERMIJOS AKTYVATORIUS»

 

SERTIFIKATAI

Mercedes kuro sąnaudos

Mercedes kuro sąnaudos, yra ne išimtis.

Ką aš galiu pasakyti, imtis visų Mercedes automobilių išleistas 12-15 metų, ir mūsų vidaus automobilis, su ta pačia paslauga gyvenimą, ir jums bus iš karto suprasti skirtumą. Kilometražą Mercedes automobilis be variklio kapitalinis remontas gali siekti nuo 250 iki 300 tūkst. km, o kartais ir daugiau. Nenuostabu, kad gyvenime jų veikimas be rimto kapitalinio remonto yra gana didelis. Todėl nenuostabu, kad 90-ųjų pabaigoje, 2000-ųjų pradžioje, importuotų automobilių BU ir visų pirma Mercedes patiko didelė paklausa automobilių rinkoje, ir dabar automobilio rida ir ta pati Bmw galima įsigyti be problemų.

Tačiau atsižvelgiant į tai, kad daug teigiamų savybių Mercedes automobilius, yra viena problema, dėl kurios daugelis pirkėjų nereikia skubėti stačia galva pirkti naują ar naudotą  Mercedes kuro sąnaudos automobilį ir jis yra vadinamas problema-išlaidų jų priežiūrai, išlaidas atsarginių dalių ir vėliau taisyti automobilio. Ir nors Mercedes-benz automobilis gali tarnauti jums, net daugiau nei naujos vidaus automobilių, be priežiūros ir bent srovės variklių remontas (čia jau kaip pasiseks), jūs negalite padaryti. Gerai, jei jums pasisekė, variklis, variklio remontas Mercedes jums kainuos labai brangiai.

Taip pat, jei variklio vidaus automobilis gali būti remontuojamos, mažas autoservisas, remontas, Mercedes variklis, jums reikės specializuotas Mercedes automobilių paslaugos. Žinoma, jei norite kokybiškai remontuoti savo užsienio automobilį, net jei jis yra daugiau nei 10 metų, tada, jūs negalite padaryti be profesionalų požiūrį. Bet kuriuo atveju, jūs turite naujų Mercedes automobilių arba automobilių, kurių rida, pageidautina remonto tai specializuotos paslaugos stotis Mercedes, kur jūs visada galite gauti labai kvalifikuotą pagalbą net remontuoti automobilį, kuris yra pašalintas iš gamybos.

Vokiečiai yra labai pedantiškas žmonės, ir reikalauti to paties pedantry iš jų biurus, kurie yra skirtingose šalyse. NEPAMIRŠKITE apie PASLAUGŲ KORTELĘ, Todėl remontas variklio Mercedes», ir visą automobilį, yra atliekami, kaip nurodyta paslauga kortelės modelio automobilių. Žinoma, kai kurie darbai, priežiūros, Mercedes-benz automobilis gali būti padaryta pagal save, pavyzdžiui, alyvos keitimas variklyje, pakeisti kuro filtrus, bet čia yra visiškas patikrinti, kuro sistemos, arba diagnozuoti ir važiuoklė, stabdžiai, automobilį, jūs vargu ar būtų galima padaryti.

Vienas iš svarbių aspektų, kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį į kai aptarnavimo Mercedes automobilis yra matavimo laiko juosta (dujų paskirstymo mechanizmo), kuris yra atliekamas vidutiniškai 60 tūkst. km. Lūžimo diržas laiko, gali sukelti labai rimtų pasekmių, ypač, jei turite dyzeliniu varikliu. Yra situacijų, kai po tokio suskirstymo, jūs turite daryti kapitalinį variklio.

DIAGNOZĖ AUTOMOBILIS MERCEDES norėčiau spręsti integruota, diagnostika, automobilio Mercedes kuro sąnaudos.

Atsižvelgiant į tai, kad remonto Mercedes yra labai brangus, išsami diagnozė turėtų būti atliekami ne rečiau kaip kartą per metus. Tai padės apsaugoti jus nuo daug problemų. Praleido diagnostika ir kurių paaiškėjo sutrikimai ankstyvame etape, jūs labai daug laimės, apie tai vėliau. Ypač diagnozė turėtų atkreipti dėmesį į diagnozę Mercedes variklio, stabdžių sistemos, diagnostika, elektronikos ir visos kontrolės sistemos, automobilio diagnostika, pavarų dėžė ir važiuoklė.

REMONTAS, VARIKLIŲ YRA VISADA BRANGUS variklio Remontas Mercedes kuro sąnaudos

Tai yra vienas iš brangiausių procedūrų, ir jūs turėtumėte pabandyti kiek įmanoma negali pareikšti variklio šios valstybės. Norėdami tai atlikti, dar kartą, jums reikia atlikti laiku diagnozuoti. Tačiau, jei jūsų automobilis turi požymių, variklio gedimas, ir jie apima, naftos nuotėkį, daugiau kuro, beldžiasi ir ne būdingų garsų variklį, kai jis veikia, tada nedelsiant kreipkitės į automobilių paslaugos, kaip yra pavojus prarasti variklis ne visi.

Variklio remontas Audi, ir ne tik Bmw, bet ir automobilį, skaičių darbas yra suskirstytas į tris kategorijas pagal jų sudėtingumą. Einamieji remonto, vidutinio remonto ir kapitalinio remonto. Žinoma, labiausiai sudėtingas ir brangus procesas yra kapitalinio variklio. Paprastai planuojama išleisti vidutiniškai apie 250-300 tūkst. km., ir tai yra apie 10-15 metų intensyvaus eksploatavimo. Tačiau yra automobilių, kad po 15 metų eksploatacijos ant spidometro yra ne daugiau kaip 80 tūkst. km.
Todėl išvada, mes galime užtikrintai pasakyti, kad Mercedes automobiliai yra tikrai patikimi ir ilgaamžiai automobiliai, tačiau atsižvelgiant į tai, kad remontas šios prekės ženklas yra labai brangus, jis bus nereikalingas, bent kartą per metus atlieka pilną diagnostiką, automobilio ir laiku nustatyti ir pašalinti didelių klaidų.

FUNKCIJOS GEDIMŲ ŠALINIMAS Mercedes kuro sąnaudos

Sunku patikėti, bet net ir Mercedes automobilių turi savo trūkumų. Remiantis tyrimo nepriklausomų žurnalistų ir dažnis Interneto prašymų «Yandex» ir «Google», mes galime nustatyti potencialiai «pavojingas» vietas:

Mercedes kuro sąnaudos alyvos siurblys.

Dažniausiai, rankovės tiesiog paskambina liaukos ir laikosi sukimo momento Keitiklis, nuo kurios prietaisas veikia.
Mercedes fiksavimo žiedas. Per rūgštus, pradžia gali sukelti vaisiaus būgno dėl pull-out fiksavimo žiedas.
Degimas Mercedes. Gedimo žvakės yra dažnai susijęs su pagrindinio užterštumas, prasta kuro pristatymo, ar mechaninių pažeidimų.
Bet kuriuo atveju, net jei dabar savo automobilį greitai nukariauja kilometrų, nepamirškite apie periodinės diagnozuoti visas savo sistemas.

Kokios Mercedes kuro sąnaudos remontas gali būti reikalingas?

Priklausomai nuo gedimo, visus diagnostikos ir remonto darbus galima suskirstyti į tris pagrindines grupes:

Trikčių diagnostika Mercedes kūno. Laikas nuo laiko jis pradeda blogėti labai greitai, todėl didžioji žalos, susijusios su avarija arba neatsargaus tvarkymo.
Šaltkalvis darbo Mercedes. Tai galbūt labiausiai plotui. Tai apima:
Trikčių diagnostika, variklio ir dujų išmetimo sistema Mercedes;
diagnostika ir keitimas Mercedes perdavimo dalys;
remontas, Mercedes važiuoklės;
pakeisti kitus mazgus ir agregatus, Mercedes;
suvirinimo, padangų montavimo, balansavimo Mercedes.
Diagnozė elektronika Mercedes-svarbiausia darbo rūšį. Komfortas naudojant šias vokietijos automobilių didele dalimi lėmė sudėtinga sąveika built-in kompiuterius ir kitus Mercedes elektronika. Tai galima nustatyti gedimo ir pašalinti priežastis, tik su pagalba, specializuota įranga. Atkreipkite dėmesį į tai ir įsitikinkite, kad jūsų paslauga yra įrengta su juo.

Net ir šiandien, ne kiekvienas automobilių remontas parduotuvė gali pasigirti galimybę atkurti Mercedes automobiliai. Rimtų degalinėse, glaudžiai bendradarbiauti su gamintojų ir įgaliotų dilerių šio kietojo transporto priemonės. Tai leidžia atlikti įvairius remonto darbus, pavyzdžiui, atlikti užpildant oro kondicionierius Mercedes nebrangiai.

Mercedes kuro sąnaudos, kaip ir kitų markių automobilių, turi savo lengvai pažeidžiamose vietose.

Dažnai automobilių savininkai turi spręsti sutrikimus, hidrauliniai compensators. Judėjimo metu automobilis yra savybė, trankyti. Paprastai lūžimo yra susiję su žemos kokybės naftos. Į remonto dirbtuves ši problema yra išspręsta labai greitai. Nepavyko dalis keičiama ir darbingumo alyvos siurblys ir visa tepimo sistema yra patikrinta.

Dažnai Mercedes kuro sąnaudos yra žala vožtuvo pavaros tvirtinimui.

Jei toks suskirstymas, diagnozę Bendrojo dujų skirstymo sistema yra atliekamas. Dauguma vairuotojų įsitikinę, kad nesėkmių elektroninio valdymo įrenginys negali būti atkurtos. Toli gražu. Patyrę meistrai galės greitai išspręsti šią problemą.

MERCEDES. Samazinām degvielas patēriņš Mercedes