MITSUBISHI. Sumažinti kuro sąnaudos Mitsubishi.

Mitsubishi AKTYVATORIUS suteikia galimybę SUMAŽINTI automobilio MITSUBISHI eksploatavimo IŠLAIDAS ne tik dėl KURO EKONOMIJOS, kuri yra 20%, bet ir dėl GERESNIO VARIKLIO DARBO bei pastovios jo profilaktikos

mitsubishi kuro

Kuro sąnaudos mažinimas Mitsubishi — 20%.

 MITSUBISHI variklis pradeda dirbti geriau jau pirmaisiais kilometrais.

    Rekomenduojama visiems Mitsubishi modeliams, visų kuro rūšių — DUJŲ, BENZINO, DYZELINIO.

1. Kuro sąnaudos mažinimas Mitsubishi — 20% (todėl kas penktas litras degalų gaunasi nemokamai)
2. Didina mitsubishi variklio galia
3. Mažina mitsubishi CO ir CH 30-40 % (garantija technines apžiūros patikrinimo)
4. Trumpina mitsubishi greičio augimo laiką
5. Mitsubishi variklis pradeda dirbti tyliau ir tolygiau
6. Lengviau užvesti mitsubishi variklį prie šalto oro

    Pavyzdžiai montavimo Aktyvatorių automobiliams Mitsubishi

 Spustelėkite ant modelio automobilį

    Pereinant per Aktyvatorių magnetinius laukus , degalai keičia savo struktūrą, visiškai ir vienodai sudeginant keičia savo struktūrą. Nuo to Mitsubishi variklio pradeda veikt daug geriau (kaip jei butu pilamas labai aukštos kokybės degalus).

Paprastai tai yra matoma po pirmųjų 10– 20 km kelio automobilio MITSUBISHI su pastatytais Aktyvatoriais. Prisiminkite, kaip dirba Jūsų Mitsubishi variklis, kai į baką įpiltas labai GERAS KURAS!

    Kuras su Aktyvatoriais sudega beveik visiškai, dėl to nėra nuodegų ant stūmokliai, cilindruose ir ant žvakių.

  Dyzeliniuose automobiliuose neužsiteršia purkštuvai ir nėra juodų dūmų net perga.

     Sutikite, kad suskaldytos malkos DEGA daug GERIAU, negu nepaliestas pagalys… TAS PATS YRA IR SU KURU!  Žiūri — Kūro tankis ir klampumas po Aktyvatoriaus

  Žinant kur randasi Mitsubishi degalu šlangas pastatymas per 5-10 minutes (žiūri «PANAUDOJIMAS»).

      DĖMESIO! Šie Aktyvatoriai svarbiausia pasižymi tuo, kad juose išdėstyta 20 magnetų, kurie trumpam laikui PAKEIČIA KURO STRUKTŪRĄ IR SAVYBES. Kituose panašiuose aktyvatoriuose yra tik 2 galingi magnetai, kurie nėra pajėgus nieko pakeisti kure (žiūri «ANALOGU APŽIŪRA»).

Aktyvatorių pastatymas nėra Mitsubishi mašinos konstruktyvus pakeitimas, ir nesukelia jokių problemų per technines apžiūras.

Kuro sąnaudos mažinimas Mitsubishi — 20 % (todėl kas penktas litras degalų gaunasi nemokamai).

Garantuotai prekę galima grąžinti per 37 dienas (žiūri «Grįžti aktyvikliai«).

 Tarnavimo laikas ne mažesnis 10-15 metų

Gaminame ir parduodame nuo 2008 metų.

KAINA:

1 komplektas Aktyvatorių(2 Aktyvatoriai) — 60,00 EUR

 Į kainą įeina pašto siuntų pristatymas

DĖMESIO NAUJAS!

  Mišrus kuro degimo Aktyvatoriaus ir autotermijos Aktyvatoriaus naudojimas suteikia galimybę sumažinti KURO SĄNAUDOS automobiliuose MITSUBISHI iki 30 — 40%. 

Žiūri «AUTOTERMIJOS AKTYVATORIUS»

SERTIFIKATAI

 

Nissan                         AKTYVATORIUS                          Mercedes

 

Mitsubishi. Remonto savybės ir PRIEŽIŪRA
Mitsubishi. Funkcijos veikimas
Japonijos automobilių dešimtmetį drąsiai laikomi viršuje populiariausių prekės ženklų. Tarp jų, pripažinta lyderių, be abejonės, yra automobiliai Mitsubishi Motors.
Aukšto patikimumo sudedamųjų dalių ir agregatų, galingas ir ekonomiškas variklis, modernus dizainas, patogus interjeras. Čia, ko gero, pagrindiniai privalumai Mitsubishi, kurie buvo mėgsta rusijos vairuotojai.
Todėl automobilių savininkai, kurie domisi savo » Mitsubishi dirbo tinkamai ir patikimai, reguliariai atliekamas automobilių techninė priežiūra, autoservisas .
Tačiau šis metodas yra ne tik tiesa, Mitsubishi. Bet kokį automobilį, jei jūs reguliariai atlikti diagnostikos, techninio aptarnavimo ir techninės PRIEŽIŪROS paslaugos, stotis, bus tarnauti be kapitalinio remonto ilgą laiką.
Mitsubishi. Techninės priežiūros paslaugų
Techninės Mitsubishi transporto paslaugos stotis rekomenduojama kas kaip 15 000 km arba kas šešis mėnesius.
Sąrašą einamosios techninės priežiūros gamintojo rekomenduojamas, kai artimųjų IŠLAIKYMO, paprastai svyruoja atsižvelgiant į konkretų modelį, pagaminimo metus ir konfigūracija automobilį (pvz., rūšį, pavarų dėžė, variklis ir kt.).
Šios operacijos yra visuotinės, visiems Mitsubishi modeliams:
* Mitsubishi alyvos ir filtro keitimas;
* Mitsubishi, stabdžių sistemos diagnostika;
* Mitsubishi variklio ir pakabos diagnostika;
* Mitsubishi vairo patikrinti;
* Mitsubishi, elektros įrangos tikrinimas.
Kai kurie automobilių savininkai nepagrįstai mano, kad Mitsubishi papildomų pinigų švaistymas.
Žinoma, tai yra negerai požiūriu. Ir, kaip ir bet kokia klaida, automobilio savininkas turi mokėti už prasta priežiūra, o mokėti daug daugiau nei už visapusišką PRIEŽIŪRĄ.
Praktika rodo, kad planuojama darbus, jeigu gamybos bendrovės leidžia:
* Žymiai pratęsti gyvenimą Mitsubishi;
* Sumažinti nelaimingo atsitikimo riziką Mitsubishi;
* Sumažinti Mitsubishi veiklos sąnaudos.
Mitsubishi. Privalumai laiku techninės PRIEŽIŪROS paslaugos stotis
Reguliariai sudėtingos techninės PRIEŽIŪROS Mitsubishi į degalinės leidžia laiku nustatyti ir pašalinti menkiausios kaltes. Be to, patyręs meistras žino visi «trūkumus» kiekvieno modelio ir gali nustatyti problemas ne anksčiau kaip etapus, jų atsiradimo.
Po koregavimo ir kalibravimo įvairių sistemų, pašalinti nedidelius gedimus ir susidėvėjusių dalių, automobilių galės saugiai perduoti dar 15 tūkst. km iki kitos techninės PRIEŽIŪROS – be ypatingų remontas. Tuo pačiu metu, keliasdešimt kartų sumažinta galimybė, nelaimingų atsitikimų ar avarijų, sugedus ar sugedus mazgas.
Be to, ji taip pat bus būti įmanoma, kad būtų išvengta pernelyg didelių išlaidų, degalų, alyvos ar kiti techniniai skysčiai, padidėjusį dilimą padangos ir kt.
Tuo pačiu metu, priežiūra Mitsubishi bus daug pigiau, nei remontuoti ar pakeisti vienetas arba vienetas.
Diagnostika ir remontas Mitsubishi variklis
Mitsubishi automobiliai yra įrengti gana paprastas, bet tuo pačiu metu-turtinga sudėtingų elektronikos motorinės sistemos. Tai reikėtų prisiminti, renkantis automobilių paslaugos, atlikti techninės priežiūros ir remonto.
Jei jūsų», Japonijos » reikia remonto, nėra taikomos «garažas» pažįstami meistrai. Ne, turinti modernią įrangą ir pakankamai patirties ir techninės priežiūros mašinos, šio prekės ženklo, gerai išmanantis «Lada» ar «Gazelle» mechanikas Vasya gali apgauti taip, kad galų gale, «Mitsubishi» turės visiškai pakeisti visi elektroninio pildymo. Ir tai nėra sunku atspėti, » kainuos gana penny.
Taigi, tai yra geriau ne taupyti priežiūra ir remontas, tokio atsakingo – motorinės sistemos, ir nedelsiant kreiptis į profesionalus automobilių paslaugos . Jums bus būti tikri dėl kokybės ir patikimumo atliktą darbą, ir jei kažkas pasirodo, kad negerai-visada galite reikalauti nemokamų garantinio remonto .
Tarp ypatybių techninės priežiūros Mitsubishi galima pastebėti reguliariai valyti įpurškimo-tai priklauso nuo to, stabilų ir sklandų variklio. Taip pat būtina pakeisti susidėvėjusius plastikinių dalių (pvz., siurblio pavaros diržas volai, siurblys volai) laiku.
Kas 60 tūkst. km rekomenduojama keisti laiko juosta (laikas). Tai padės išvengti galimybės, staiga sugenda dėvėti diržo.
Prašome atkreipti dėmesį, kad rida 60 tūkst. km nustatomas originalus produktas. Jei nuspręsite, ar jums nuklysti suklastotų diržas (kaip dažnai atsitinka įvairių garažas «degalinės»), jis gali nutraukti bet kuriuo metu. Tai yra dar vienas pliusas už profesionalaus aptarnavimo stotys ir degalinės, kur jūs esate garantuota, kad siūlo pasirinkti firminės atsarginės dalys ar kokybės analogai.
Mitsubishi. Pakeisti tepalo, žvakės, reikmenys
Jis yra gerai žinoma, kad Japonijos automobiliai yra patikimi ir hardy. Tačiau mažai kas iš vairuotojų mano, kad šis teiginys yra teisingas tik su tinkama priežiūra automobiliui.
Ji turėtų būti pažymėti, kad tinkama priežiūra apima naudoti šias alyvas, techniniai skysčiai, akumuliatoriai, žvakės, filtrai, diržai ir kitos dalys ir eksploatacinės medžiagos, kurios visiškai atitinka standartus «Mitsubishi Motors».
Mitsubishi yra labai jautrus kokybės medžiagų. Ne originalas arba suklastotų alyvų ir kitų techninių skysčių, gali sukelti rimtų problemų, tokių kaip variklio vožtuvo perdegimo, slagging transmisija ir pavarų dėžė.
Prastos kokybės kuras gali greitai sukelti nesėkmės kuro sistemos jutikliai ir užsikimšimo švirkščiamuosius narkotikus. To pasekmė gali būti gedimo uždegimo sistema ir degalų sistemą.
Naudoti pirmą (paprastai – pigiausias), uždegimo žvakės dažnai veda prie instaliacijos gedimus, burnouts ir trumpojo jungimo.
Kaip matote, taupyti eksploatacinių medžiagų ir TADA, automobilio savininkas bus priverstas artimiausioje ateityje užsakymą daugiau pinigų dėl remonto.
Mitsubishi. Pavarų dėžė
Dauguma šiuolaikinių Mitsubishi automobiliuose yra įmontuota automatinė pavarų dėžė (automatinė pavarų dėžė). Siekiant, kad jis gali tarnauti pakankamai ilgai ir patikimai, būtina pakeisti naftą laiku – kaip buvo minėta, naudojant tik markių alyvos rekomenduojamos automobilių gamintojas.
Mitsubishi. Pakabos remontas
Priekinės pakabos traukes yra viena iš nedaugelio silpnąsias vietas Mitsubishi. Ypač, kai automobilis yra valdomas rusijos keliai. Jis turėtų atkreipti dėmesį kiekvieną kartą.
Tai yra taip pat gana dažnai reikalauti pakeisti ratų guoliai.
Mitsubishi. Kūno apsauga
Mitsubishi yra įrengta patikimas, stiprus kūnas, kuris yra gana silpnai neatsparūs korozijai. Tačiau oro sąlygos tipiškas mūsų šalyje, kartu su gana silpna dažų danga, gali sukelti koroziją.
Taigi, pirmasis ženklas, pažeidžia kūno dangtis, pageidautina susisiekti degalinės, kuri yra būtina, dažymo įranga. Geriau, jeigu tai būtų pilnavertis dažymo ir džiovinimo kameros.
Ji taip pat prasminga gaminti antikorozinės ir anti-žvyro gydymas. Vis dėlto, iš pradžių Mitsubishi -visiems jo patikimumo ir stiprumo – nėra skirtas rusijos keliai.
Mitsubishi. Diagnostika
Diagnozė Mitsubishi automobiliai turėtų būti atliekami modernia kompiuterine įranga.
Tai leis jums nustatyti visi galimi sunkumai ir problemos ne anksčiau kaip etapus atsiradimo ir, atitinkamai, nedelsiant imtis priemonių juos pašalinti.

Mitsubishi yra viena iš automobilių markių, kurie reikalauja aukštos kvalifikacijos techninė priežiūra ir remontas. Tai yra grindžiama tuo, kad pagal naujausius modelius, yra įrengti modernūs prietaisai. Visas sudėtingas operacijas remontas Mitsubishi atliekami tik specialios įrangos, kuri yra automobilių paslaugos. Automobilis yra ne senesnis nei 4-5 metus taisyti beveik nereikia. Pagrindinis dalykas laiko praeiti techninės priežiūros ir mašina dirba puikiai.

Remontas, variklio Mitsubishi būtina, naudojant originalias dalis, kaip įpurškimo sistema, turi specifinių bruožų. Laikas, reikalingas atlikti valymo purkštuvas Mitsubishi, siekiant išvengti bet kokio sutrikimo eksploatuojant variklį. Peugeot dyzelinių variklių remontas taip pat reikalauja daug operacijų, pvz., pakeisti įvorės, kreko šalinimo, gręžimo, galandimo cilindrai kad išlaikyti specialų naftos plėvelės ant cilindrų sienelių.
Kartais, kai remontas Mitsubishi variklis, būtina pakeisti laiko juosta, kurioje šiuo metu automobilinio susidėvi ir sulūžta. Rekomenduojama pakeisti diržas kas 60 tūkst. km. Specialistai gaminti remontas Mitsubishi rekomenduojame reguliariai atlikti diagnostiką ir nustatyti problemų automobilį, nes laikas yra ne pašalinti gedimus gali sukelti daugiau rimtų pasekmių.

Atsižvelgdama į tai, ji yra nuolat reikalingas remontas automatinė pavarų dėžė Mitsubishi, net atsižvelgiant į tai, kad jis ilgaamžiškumas. Gedimo priežastis automatine pavarų dėže gali būti slankiaisiais guoliais. Norėdami to išvengti, pavarų dėžė turi būti pripildyta aukštos klasės alyva. Taip pat, kai remontas automatinė pavarų dėžė, būtina pakeisti alyvos filtrą, kaip fabriko gamintojas įdiegia vienkartiniai filtrai.

Kaip dar galite sumažinti Mitsubishi kuro sąnaudos

Atviri langai arba stoglangis turi nereikšmingą poveikį Mitsubishi kuro sąnaudoms esant mažam greičiui. Esant dideliam greičiui, Mitsubishi kuro sąnaudos padidės 0,2 — 0,5 litro
Galvos apšvietimas ir rūko žibintai padidins Mitsubishi kuro sąnaudas apie 0,3 litro, todėl be reikalo Neįjunkite galingų elektros energijos vartotojų.

Jums reikia sužinoti, kaip padaryti mažai: išsaugokite Mitsubishi kuro su visomis savo galiomis ir priemonėmis.
Patikėkite, jūs jau turite viską, ko reikia, kad sumažintumėte Mitsubishi kuro sąnaudas trečdaliu (!). Netiki?

1) viskas, kas trukdo aerodinamikai, padidina Mitsubishi kuro sąnaudos.

Tai plataus profilio guma, kurios gamintojas nepateikia: dekoratyviniai Spoileriai,» Antsnukiai » su ausimis ant gaubto ir kiti niekučiai. Mitsubishi kuro sąnaudas taip pat padidina lagaminai — net supaprastintos dėžės, jau nekalbant apie tradicines metalines Santvaras, net jei jos yra tuščios. Vienu žodžiu, viskas yra nereikalinga!

2) nuolat įjungus elektros energiją vartotojai padidina Mitsubishi kuro sąnaudos.

Taigi daroma išvada: įjunkite jį tik tada, kai reikia. Pavyzdžiui, «Condishn» už kiekvieną 100 km kainuos papildomą 0,8 litro Mitsubishi kuro. Žinoma, ši taisyklė netaikoma tiems regionams, kur jums reikia važiuoti mažu spinduliu net per dieną.

3) variklio pašildymas iki darbinės temperatūros po šalto paleidimo Mitsubishi kuro sąnaudos.

Gauti juda kuo greičiau. Esant apkrovai, variklis įšyla daug greičiau nei tuščiąja eiga, o kaimynai nebus keršyti su pradurtomis padangomis rytiniam riaumojimui ir dūmams.

4) staigus judėjimo pradžia padidina Mitsubishi kuro sąnaudos.

Gauti juda be žengia akceleratoriaus pedalas iki gedimo taško, pereiti į kitą pavarą kuo anksčiau. Jei įmanoma, pabandykite važiuoti aukščiausia pavara-šiuolaikiniai varikliai, ypač dyzeliniai varikliai, leidžia pereiti prie ketvirtojo jau 50 km/h.

5) variklis turi veikti greičiu, atitinkančiu maksimalų sukimo momentą-tai sumažina Mitsubishi kuro sąnaudos.

Norėdami tai padaryti, jums nereikia kelti projektinės dokumentacijos ir pateikti prašymus gamintojui, tiesiog pažvelkite į automobilio lydraščius. Tai atrodo taip: maksimalus sukimo momentas (xxx Nm / xxx rpm). (Mitsubishi atveju didžiausias sukimo momentas yra 3000 aps. / min., o automobilio greitis yra 90 km / h.)

6) proporcingas ir apdairus judėjimas taupo Mitsubishi kuro sąnaudos.

Apskaičiuokite eismo situaciją, venkite nereikalingo pagreičio ir pilno droselio judėjimo, iš anksto išimkite koją nuo dujų pedalo prieš «raudoną» ir perkelkite važiavimą, o ne intensyviai stabdydami priešais automobilį priekyje.

7) tinkamas padangų slėgis sumažina Mitsubishi kuro sąnaudos.

Reguliariai tikrinkite slėgį. Nepakankamas padidina pasipriešinimą riedėjimui (skaitykite Mitsubishi kuro sąnaudas), neigiamai veikia automobilio valdymą ir stabilumą, kenkia pačiai padangai.

8) variklio paleidimas ant stovinčio automobilio padidina Mitsubishi kuro sąnaudos.

Išjunkite variklį kamščiuose ir reguliuojamose sankryžose, jei priešais šviesoforą yra daug automobilių, ir jūs turėsite stovėti ilgą laiką.

9) «automatinio» režimo nebuvimas padidina Mitsubishi kuro sąnaudos.

Nustatykite selektorių į padėtį, atitinkančią» žiemos » programą. Automatika apims aukštesnes pavaras anksčiau. Žinoma, jei yra speciali «ekonomiška» programa, ji turėtų būti įtraukta.

10) šiuolaikinės aukštos kokybės (paprastai sintetinės arba pusiau sintetinės) energiją taupančios variklio ir pavarų dėžės alyvos sumažina Mitsubishi kuro sąnaudos.
11) padangos su mažu pasipriešinimu riedėjimui nėra mados duoklė, bet Mitsubishi kuro sąnaudų sumažėjimas.

MITSUBISHI. Samazinām degvielas patēriņš Mitsubishi